Navi Vutiselts kaotas Tartu Ülikool Faunale

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonna eelviimases voorus kaotas Navi Vutiselts täna võõrsil 2:4 Tartu Ülikool Faunale. Navi kaotas Kaagveres peetud mängu esimese poolaja 0:2. teise poolaja esimese kümne minutiga jõuti Allan Nääme väravast ja Tamriko Õkva realiseeritud 11 meetri karistuslöögist viigini, aga kohtumise viimasel kümnel minutil lõid faunakad veel kaks väravat ja võtsid võidu. III

Võrulased jäid Gutmanni turniiril viimaseks

Viimasel hetkel kokkuklopsitud Võru võrkpallimeeskond jäi 58. Jaan Gutmanni nimelisel Võru võrkpalliturniiril viimaseks, võitmata ühtegi mängu. Turniiri viimases voorus kaotati täna 1:2 Jelgava Biolarsile. Viimase kohaga pidi Võru meeskond kodusel turniiril leppima teist aastat järjest. Turniiri võitis kõik viis vastast alistanud Bigbank Tartu. Esikoha saatuse otsustanud kohtumises võitsid tartlased täna seni samuti kaotuseta püsinud turniiri

Lühirajal olid kiiremaid Rootsi ja Šveitsi koondise orienteerujad

Orienteerumisvõistlusel Suunto Games võitsid täna Haanjas lühirajal eliitklassis meestest esikoha Jonas Leandersson (Rootsi) ja naistest Judith Wyder (Šveits). Võrumaa orienteerujatest oli 15. kohaga parim Lauri Sild. Meeste 6 km pikkusel lühirajal oli Leanderssoni võiduaeg oli 30.37. „Sisse tulid mõned väikesed vead, aga üldjoontes jäin jooksuga rahule. Tugev vihm minu head jooksu ei seganud. Järgmise aasta

Võru JK sai Jõgeval suurelt lüüa

Võru JK kaotas täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjapiirkonnas võõrsil Jõgeva SK Noorus-96-le 2:8 (0:2). Võrulaste mõlemad väravad lõi Arsen Katšmazov. Duubli toel raskustega 11 meest kokku saanud Võru meeskond sai oma eestvedaja Reijo Künnapuu sõnul mängu alguses ilusti minema ja omas mitmeid häid võimalusi, suurt kaotust ennustanud miski. Poolaja keskel pääsesid vastased trahvikastist väljas