Timo Sild sai MK-sarja kokkuvõttes 36. koha

Šveitsis Aaraus jõudis nädalavahetusel lõpule orienteerumise MK-sari. Võrulasi seekord stardis polnud, kuid sarja kokkuvõttes sai Timo Sild meestest 36. ja Lauri Sild 93. koha. Meeste konkurentsis saavutasid kaksikvõidu šveitslaselt. 734 punktiga oli ülekaalukalt parim Matthias Kyburz, teiseks tuli 427 punktiga Daniel Hubmann. Kolmanda koha sai 380 punktiga norralane Olav Lundanes. Timo Sild sai kirja 86

Võru spordikooli lapsed noppisid medaleid

Võru spordikooli/Andsumäe SK noored sportlased esinesid edukalt laupäeval Tallinnas Nõmme Sügise raames peetud Eesti noorte meistrivõistlustel kahevõistluses ja suusahüpetes. Kuni 16aastaste tüdrukute konkurentsis võitsid nii Annemarii Bendi kui ka Triinu Hausenberg kulla ja hõbeda. Bendi oli parim suusahüpetes, Hausenberg kahevõistluses. Sten-Jörgen Leis võitis M12 vanuseklassis kahevõistluse ning saavutas suusahüpetes Otepää poisi Andero Kapi järel teise

Cyclokrossisari jätkus võidusõiduga Tartus

Päev pärast laupäeval peetud Eesti meistrivõistlusi jätkus cyclokrossi Eesti karikasari Tartu sügiskrossiga, kus Võrumaa ratturid olid taas tegijad. Naiste konkurentsis saavutas järjekordse etapivõidu Mari-Liis Mõttus. „Kohe alguses teistel eest sõites hakkas vahet kasvatama ja edestas juba teisi ligemale minutiga. Siis sai pargis mingi roika kodaratesse ja kaotas sellega aega, aga pääses 20 sekundit enne konkurente

Rei judokatele kaks esimest ja üks teine koht

Tallinnas eile toimunud Andres Lutsari karikavõistlustel judos võitsid Võru judoklubi Rei võistlejatest C-klassis esikoha Richard Lepp (-38 kg) ja B-klassis Randel Päästel (-55 kg). Robin Soe (-66 kg) saavutas B-klassis teise koha. Tartus eile peetud spordiliidu Jõud meistrivõistlustel tuli Tarvo Jõgeva  kaalukategoorias kuni 81kg neljandaks. Võru Rei medalivõitjad: (vasakult) Robin Soe, Richard Lepp ja Randel