Famila/Võru VK jäi karikasarja veerandfinaalis kaotusseisu

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas täna Eesti karikavõistluste veerandfinaalseeria avamatšis koduväljakul Tartu Ülikool Eedenile 1:3. Kordusmäng peetakse 2. novembril Tartus. Võrulannad kaotasid esimese geimi 18:25. Teises osutati tartlannadele tõsisemat vastupanu ja kaotusnumbrid olid 26:28. See, mis teises geimis tegemata jäi, tehti ära kolmandas geimis, mis võideti 25:21. Murrangut mängu see siiski ei toonud ning neljandas, viimaseks

Karika võitsid Võru gümnaasiumi korvpallurid

Võrumaa 10.–12. klassi noormeeste korvpallikarika võitis Võru gümnaasiumi meeskond Parksepa keskkooli ja Antsla gümnaasiumi ees. Täna Parksepas peetud kolme võistkonna turniir lõppes surnud ringiga ja paremusjärjestuse määras korvide suhe. Võru gümnaasiumi meeskonnas mängisid Martti Klemets, Tristan Krillo, Marcus Müürsepp, Hardi Liimets, Janari Pähn, Tanel Peelo, Henry Siilsalu ja Gert Rüütli. Võru gümnaasiumi meeskond koos juhendaja

Võrulased mängisid tänavu Soomes Dynamo EstoFuti eest

Soome madalamates jalgpalliliigades mängisid tänavu Võrumaa vutimeestest Marek Jenas ja Jüri Artemkin. Soomes elavad ja töötavad harrastajatest Eesti jalgpallurid koondusid sel aastal Soome kuuendas liiga (Kutonen; tugevuselt seitsmes liiga) Helsingi piirkonnas mänginud Dynamo EstoFut meeskonda, mis võitis oma grupis 12 mängust kaheksa, viigistas kaks ja kaotas kaks ning tuli kolmandaks, kuid kaotas play-offis mõlemad mängud