Heliose U17 poisid tegid võimsa comebacki

FC Helios Võru U17 jalgpallimeeskond tegi oma tänases liigamängus võõrsil 2:2 viigi Viimsi MRJK-ga. Poolaeg kaotati 0:2 ja sama seis püsis veel kaks minutit enne mängu lõppu, aga ikkagi võideldi välja 2:2 viik. Mõlemad vävad lõi Sten Org. Poistel jääb pidada veel kaks võõrsilmängu Nõmme Kalju ja Tallinna Kaleviga.

Jooksusarja lõpetas Munamäe-Võru maastikujooks

Võrumaa pikamaajooksusarja viimaseks etapiks olnud 32. Munamäe-Võru maastikujooksu võitis Tartumaa jooksja Anti Puustus, kes jõudis 14 km pikkuse distantsi finišisse ajaga 49.38,1. Teiseks tuli täna talle 17,4 sekundiga kaotanud tartlane Martin Vilismäe, kolmanda koha saavutanud Vastseliina noormees Timo Truu kaotas võitjale juba 1.14,3-ga. Esikolmikule järgnes veel kolm Võrumaa jooksjat: neljandana ületas lõpujoone Aimar Hussar (+1.22,2),

Marianne Haug tuli Baltic Junior Cupil kolmandaks

Marianne Haug saavutas täna Otepääl juunioride Balti karikavõistlustel orienteerumises naisjuunioride tavarajal kolmanda koha, jäädes alla vaid rootslannadele Louise Lundgrenile ja Pim Hedbergile. Teistest võrulastest jõudsid esikümnesse veel Lauri Pähn ja Hando Allmann, kes mõlemad tulid kaheksandaks, esimene M18 ja teine M16 vanuseklassis. Alex Treier (M16) oli 11. ja Janek Piirisild (M20) 25. Homme on kavas

Urvaste meeskond võitis Puigat

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas SK Urvaste eile võõrsil Puiga/Viking Security 65:49 (29:18). Võitjatest oi 19 silmaga parim Renee Kilter, kaotajaist 14 punktiga Mart Madisson.