Urvaste korvpallurid saavutasid teise võidu

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste tänases mängus võitis SK Urvaste koduväljakul ARTML&Enereli 92:54 (48:16). Viis kaugviset tabanud Renee Kilter tõi Urvastele 35 silma, kaotajate resultatiivseim oli 20 punktiga Rainis Toom.

Võru JK sai II liiga põhja-idapiirkonnas üheksanda koha

Võru JK kaotas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga põhja-idapiirkonna viimases voorus Tallinnas Tabasalu JK Charmale 2:3 (1:0) ja lõpetas turniiri üheksanda kohaga. „Võib öelda, et tegime korraliku mängu. Oma võimalusi oleks võinud paremini realiseerida, aga ega midagi nuriseda ei ole. Treenitust on kõigil täpselt nii palju kui seda on. Kõike seda arvestades mängisime ikkagi korralikult,” ütles

Jätka lugemist →

Sõmerpalu motoklubile kolm kestvuskrossikulda

Kestvuskrossi Eesti meistrivõistluste viimasel etapil Haapsalu lähedal Kiltsi lennuväljal pidasid eile soolotsiklite sõidus esikoha eest tulise heitluse vennad Aigar ja Martin Leok, peale jäi esimene. Võistlust asus stardis juhtima veel üks Sõmerpalu motoklubi mees Elary Talu, kuid peagi möödus temast Aigar Leok. Martin Leok sai suhteliselt halva stardi, pääsedes rajale alles 13. kohal. Iga ringiga

Jätka lugemist →

Rivo Vähi ja Karl Tarrend saavutasid Varbola rahvarallil klassivõidu

Võrulased Rivo Vähi – Karl Tarrend (Honda Civic) tulid täna Raplamaal Varbola rahvarallil absoluutarvestuses kaheksandaks ning võitsid 2WD-V-klassis esikoha. Ralli võitsid Antti Kangro – Avo Kangro (Mitsubishi Lancer Evo 10). J18 vanuseklassis saavutasid esikoha Kristjan Lepind – Mirko Kaunis (Mitsubishi Colt), kes üldjärjestuses said 21. koha.

Sigmar Tammemägi võitis Tarvastus kaks esikohta

Eile toimunud Tarvastu karikasarja etapil väitis Sigmar Tammemägi esikoha nii 2WD tagaveoliste autode arvestuses kui ka Sojuz-klassis, 4WD-klassis oli parim Alar Rosenberg ja rahvakrossi tagaveoliste klassis Ardo Kuus. Lisaks tuli Kuus Sojuz-klassis teiseks ning teise koha savautasid ka Kristjan Kimmel (rahvakross, esivedu) ja Heiki Rauba (4WD).