Võru poisid saavutasid Jõu meistrivõistlustel teise koha

Võru spordikooli C-klassi võrkpallipoisid saavutasid täna Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlustel teise koha. Pärnus peetud turniiril võistles 12 meeskonda. Alagrupis võitsid Võru poisid Põlva VK Volly ja Tallinna VK Tähe, poolfinaalis said 2:1 jagu Tartu meeskonnast. Esikohamängus tuli Selver Tallinnale üsna kindlalt 0:2 alla vanduda. Võru meeskonda kuulusid Jasper Frey, Henrich Tuvik, Martin Pekka, Franco Taaber,

Timo Sild tuli Hiinas Park World Touri lühirajal teiseks

Timo Sild saavutas täna Hiinas orienteerumise Park World Touri etapil Pekingis maailma edetabeli lühirajavõistlusel teise koha, jäädes alla vaid prantslasele Frederic Tranchandile. „Lühirada oli väga sprindilik. Et võistlust keerulisemaks teha, oli meeste rajal liblikas ja kaardivahetus. Rada oli pealtnäha küll lihtne, kuid suurel kiirusel läksid paljud risti-rästi kulgevate teede tõttu segadusse,” kommenteeris Timo Sild. Tranchandi

Fredi Parker viskas mängus kuperjanovlastega ligi poolsada punkti

Osula korvpallurid võitsid eile Puigal Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistluste mängus Kuperjanovi pataljoni meeskonda 94:77 (37:34). Ligi pooled võitjate punktidest viskas Fredi Parker, kes sai kirja 46 silma. Kolmepunktiviskeid tabas ta kolm. Kuperjanovlaste resultatiivseim oli 32 punktiga seitse kaugviset tabanud Markus Metsala.