Rõuge Sügis Cupi võitis Rõuge/Saunamaa

Jalgpalliturniiri Rõuge Sügis Cup võitjaks tuli Rõuge/Saunamaa, kes esikohamängus alistas Rauameistri 2:1. Kolmandaks tuli Vastseliina meeskond. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati võitjate kasuks kaheksa väravat löönud Kristo Perli. Parim väravavaht oli Taavi Sutt (Rauameister). Osales kümme meeskonda.

Rait Ratasepp võttis kolmanda Haanja Ultra100 võidu

Seitsmendat korda toimunud Haanja Ultra100 jooksuvõistluse võitis kolmandat aastat järjest Rait Ratasepp. 100 km läbimiseks kulus täna aega 8:08.55,7, mis jääb mullusele võiduajale alla veidi enam kui viie minutiga. „Kuigi varasemate aastatega võrreldes oli tänane uus rada oluliselt raskem, olin ma selleks füüsiliselt väga hästi ette valmistunud. Mingeid probleeme rajal ei esinenud, isegi füüsiline raskus,

Võru naiskond kaotas viiegeimilises mängus Tallinna Ülikoolile

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna võõrsil 2:0 eduseisust 2:3 Tallinna Ülikooli naiskonnale. Esimesed kaks geimi langesid tulemusega 25:17 ja 25:21 Võru naiskonna saagiks, ent järgmised kaks kaotati 18:25 ja 19:25. Viies geim oli tasavägine seisuni 9:9, siis läksid tallinlannad ette ja võitsid 15:11. Võru naiskonna parim oli Heleene Hollas, kes tõi 22

Timo Sild lõpetas PWT Hiina osavõistluse 18. kohaga

Pekingis jõudis lõpule orienteerumise Park World Touri osavõistlus, viimasena täna kavas olnud sprindis sai Timo Sild 18. koha. Esikoha võitis lõpuajaga 11.02,6 prabtslane Frederic Tranchand. Sild kaotas talle 1.45,9-ga. „Esimene osa rajast läks hästi, kuid siis kiilus kompass mingil põhjusel kinni ja tegin vea nii viienda kui kuuenda punktiga. Suurest mängust olin juba esimese veaga

Antsla korvpallurid võtsid teise võidu

Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistlustel saavutasid teise võidu Antsla korvpallurid, kes alistasid eile koduplatsil Kuperjanovi JP meeskonna 96:56 (43:19). Võitjatele tõi Gert Koch 43 punkti, kaotajatele seitse kaugviset tabanud Fred Arro 35 punkti. SK Antsla korraldusel algasid ka Lõuna-Eesti 40+ vanuseklassi korvpallikarikavõistused, kus osaleb seitse meeskonda: Võrumaalt Antsla ja Võru vald, Põlvamaalt Nipernaadi, Valgamaalt Valgamaa RIBI,