Meelis Kanep tuli Viimsi turniiril neljandaks

Meelis Kanep sai üleeile toimunud Viimsi valla kiirmaleturniiril neljanda koha, teda edestasid vaid Olav Sepp, Kaido Külaots ja Jaan Ehlvest. Kõik neli kogusid 6,5 punkti kaheksast. Siim Kanep sai kirja 5,5 punkti ning 87 maletaja seas 12. koha.

Timo Sild jooksis Hiinas poolmaratoni

Timo Sild jooksis Pekingis peale Park Wolrd Touri orienteerumissarja osavõistlust eile veel mägise poolmaratoni. 21,1 km pikkuse ja 1260 tõusumeetriga distantsi läbimiseks kulus tal aega 1:57. Kiireim oli 1:54-ga prantslane Frederic Tranchand.

Võru koolipoiss tuli juunioride petangi EMil üheksandaks

Võru Kreutzwaldi kooli 9. klassi poiss Harry Lusbo saavutas eile Monakos lõpule jõudnud juunioride EMil petangis tulistamises üheksanda koha. Võistkondlikul turniiril kaotas Eesti nelik Inglismaale 10:13, Monakole 4:13, Hollandile 4:13, Iisraelile 7:13 ja Lätile 12:13 ning pidi 21 võistkonna seas leppima viimase kohaga. Võistkondlikult võitis esikoha Luksemburg, tulistamises oli parim Joseph Molinas (Prantsusmaa). Eesti ja

Tanel Leok võitis Vilaski kestvuskrossi

Üleeile Valgamaal Vilaski rajal toimunud kestvuskrossil saavutasid soolotsiklite klassis kolmikvõidu Võrumaa mehed: esimeseks tuli Tanel Leok, teiseks Jan Jakobson ja kolmandaks Martin Leok. Lisaks sau Timmo Mõts viienda koha ja Reio Timmi oli 16.

Kristofer Lupp tegi superkrossisarjas head sõitu

Laitse rallipargis üleeile sõidetud superkrossi Eesti karikavõistluste viimasel etapil võitis Võru noormees Kristofer Lupp esikoha noorte finaalis ning võidutses ka päeva lõpetanud superfinaalis. Noorte konkurentsis kuulus talle ka sarja üldvõit.