Famila/Võru VK karikatee tõusis püsti

Famila/Võru VK kaotas Tartu Ülikool Eedenile Eesti naiste võrkpallikarikavõistluste veerandfinaali kordusmängu 1:3 ja langes konkurentsist. Täna Tartus peetud kohtumises võitsid võõrustajad kaks esimest geimi 25:18 ning kindlustasid endale sellega edasipääsu. Kolmandas geimis said võrulannad senisest paremini vastaste servi kätte, tänu sellele oma mängu käima ja jäid peale 25:21. Tasavägise neljanda geimi lõpus olid veidi kindlamad

Eksimatult rünnanud Henri Treial aitas koduklubi tabeli tippu

Tšehhi meistriliigas palliv Henri Treial juhtis Karlovarsko ČEZ meeskonna koduväljakul kindla 3:0 võiduni Brno klubi üle, vahendas Voll.ee. Võrust pärit Eesti koondislane tegi kaasa terve kohtumise ja tegutses rünnakul ilmeksimatult. Temporündaja lõi punktiks kõik neli tõstet. Lisaks tõi ta kaks punkti pallinguga ja kaks blokiga. Efektiivsusnäitajaks kujunes meie mehel +5. Karlovy Vary meeskond on liigahooaega

Parksepa korvpallipoisid jäid esimesena medalita

Parksepa keskkooli korvpallipoisid tulid eile Vinnis toimunud Eesti koolispordiliidu 6.-9. klassi meistriliiga finaalturniiril neljandaks, pronksimängus kaotati Märjamaa gümnaasiumi meeskonnale. Puiga põhikooli meeskond pidi leppima kahekanda kohaga. Esikohamängus alistas Jüri gümnaasium Rakvere gümnaasiumi. Parksepa keskkooli meeskond koos treener Kalev Paloga. Foto: EKSL