Rõuge Saunamaa startis II liigas võiduga

Rõuge Saunamaa jalgpallurid alustasid saalivuti Eesti II liiga põhja-lõunapiirkonna mänge täna koduplatsil 13:10 võiduga eelmisel hooajal veel esiliigas mänginud Kiili JK üle. Ehkki väljakuperemehed avasid Kristo Perli löögist skoori, oma mänguvankrit kohe korralikult veerema ei saadud, jäädi 1:5 kaotusseisu ning kaotati esimene poolaeg 3:6. Seisult 4:7 tegid Rõuge vutimehed teise poolaja keskel kolme minutiga neljaväravalise

Rei judokatele Pärnust neli pronksi

Võru Rei judokad saavutasid täna Pärnu lahtistel meistrivõistlustel neli kolmandat kohta. C-klassis tõusid poodiumi madalamale astmele Tehor Kookmaa (-34 kg) ja Rasmus Koort (-42 kg) ning D-klassis Markus Soe (-23 kg), Sten Trommel (-25 kg). Tehor Kookmaa (vasakul) ja Rasmus Koort. Foto: Rei

Koduseinad aitasid Võru naiskonna esimese võiduni

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond sai Balti liigas kirja hooaja esimese võidu, kui alistas täna Võrus Jonava Achema-KKSC 3:0. Võõrustajate võit oli kindel, leedulannadele anti geimides vaid 15, 14 ja 18 punkti. Võrulannade edule pani aluse suur üleolek blokis (10:1). Paremad oldi ka rünnakul (efektiivsus 32% vastase 23% vastu), alla jäädi servi vastuvõtul. Võitjatest said 10 punkti

Raido Ränkel sai Olose 10 km klassikadistantsil 15. koha

Soomes Olosel jätkuvatel murdmaasuusatamisvõistlustel sai Raido Ränkel täna meeste 10 km klassikadistantsil 15. koha. Sõidu võitis ajaga 21.26,3 soomlane Lari Lehtonen, kellele Ränkel kaotas 43,9 sekundiga. Eestlastest edestas Ränkelit temast kaks sekundit kiirem olnud Andreas Veerpalu, kes sai 12. koha. Marko Kilp sai 17. koha (+56,6). Homme on meestel Olosel kavas veel 15 km vabatehnikasõit,