Kuperjanovlased ja Osula said tabelisse võidu juurde

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel olid täna võidukad Kuperjanovi pataljoni meeskond ja Osula. Mõlemad tänased mängud peeti Sõmerpalus. Kuperjanovlased alistasid ARTML & Enereli 78:63 (30:29; Rael Kalmus 27 – Airis Kasak 32 (5 kolmest)) ning Osula Antsla 98:48 (42:21; Veiko Maidla 29 87 kolmest) – Gert Koch 22). Tabel (võidud ja kaotused) 1. SK Urvaste 5-0,

Rõuge vutimehed andsid Jõgeva Wolvesi duublile hundipassi

Rõuge Saunamaa alistas täna Eesti saalijalgpalli karikavõistluste avaringis koduväljakul FC Jõgeva Wolvesi II meeskonna 25:3 ja pääses edasi 16 tugevama hulka. Tasemevahe rahvaliigas mängivate vastastega sai selgeks loetud sekunditega – avavilest oli tiksunud 41 sekundit, kui Kristo Perli skoori avas. Kolme minutiga juhtis Rõuge Saunamaa 4:0 ning ehkki siis lõi Riho Ruusamäe omavärava, tuure maha

Võru naiskond kustutas Balti liigas punase tule

Naiste võrkpalli Balti liigas saavutas Famila/Võru VK teise võidu, olles täna kodus 3:2 üle Daugavpilsi VK miLATssist. Avageimi 25:21 võitnud võrulannad jäid teises geimis hätta ja kaotasid 17:25, aga seejärel parandati servi vastuvõttu ning pöörati järgmine geim tulemusega 25:16 enda kasuks. Otsustavat pööret mängu see ei toonud ning 25:18 võiduga viigistasid külalised geimide seisu 2:2.

Urmas Tali sai CEV-i treenerite komisjoni liikmeks

Euroopa Võrkpalli Konföderatsiooni (CEV) juurde loodud treenerite komisjoni liikmeks saab ka Urmas Tali, kelle peamiseks vastutusalaks mainekas ametis jääb noortetöö, vahendas Volle.ee. „Ma ei nimetaks seda niivõrd tunnustuseks, kui väljakutseks, mis annab meile võimaluse Euroopa võrkpalliföderatsiooni asjades oma sõna sekka öelda,” ütles Tali. Motivatsioonikirjas, mille ta Euroopa alaliitu saatis, keskendus Tali paljuski võrkpalli esimese astme

Timo Sild valiti aasta parimaks orienteerujaks

Eesti orienteerumisliit kuulutas eile Tallinnas toimunud üldkogul välja 2016. aasta parimad sportlased ning meestest langes see au MMi tavarajal kümnendaks tulnud Timo Sillale. „Usun, et parima orienteerumisjooksja tiitli tõi mulle see, et olin teistest eestlastest terve hooaja vältel parem. Kindlasti mängis olulist rolli ka MM-il saavutatud hea tulemus, mis annab kindlust ja eneseusku järgmisel aastal