Liisi Sokman mängis Eesti eest Horvaatia vastu

Parksepa spordiklubi kasvandik Liisi Sokman mängis täna naiste korvpalli EMi valikmängus Eesti – Horvaatia kümme ja pool minutit. Eesti naiskond kaotas Zagrebis toimunud mängu 45:86 (21:43). Kaitses rabanud Sokman mängust viskeid ei teinud, eksis kahel vabaviskel ja võttis ühe lauapalli. Eestlannade resultatiivseim oli 18 punktiga Pirgit Püü. Eesti naiskonnal on alagrupis ees veel mäng Hollandiga,

Rõuge Saunamaa kaotas II liigas Nõmme BSC OlyBet II-le

Rõuge Saunamaa kaotas saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liiga põhja-lõunapiirkonna teises voorus täna koduväljakul Nõmme BSC OlyBet II-le 6:7. Rõuge meeskond võitis poolaja 3:1 ja juhtis teise poolaja keskel 5:3, aga lõpuspurt oli parem külalistel. Väljakuperemeestest lõi kaks väravat ainsana Kristo Perli, ühe lisasid Tarvo Piho, Janek Siska, Eduard Desjatski ja Riho Ruusamäe. Kahe vooru järel

Famila/Võru VK jäi Tartu Ülikool Eedenile taas alla

Tänases naiste võrkpalli Balti liiga mängus Famila/Võru VK ja Tartu Ülikool Eedeni vahel üllatust ei sündinud, tartlannad võitsid 3:1. Sel hooajal Tartu naiskonnale kahel korral karikasarjas 1:3 alla jäänud võrulannad, kelle ridadest täna puudus Heleene Hollas, ei suutnud seegi kord jõudude vahekorda muutust tuua. Võrus peetud mängu esimese geimi kaotasid võõrustajad 17:25. Teine geim möödus