Martti Nõmme ajas MK-sarjas esimese tõkke maha

Martti Nõmmel ei õnnestunud suusahüpete MK-sarja hooaja esimesel etapil Soomes Rukal täna kvalifikatsioonist edasi pääseda. 23-aastane Võru suusalendur sai kvalifikatsioonis 105,5 meetri pikkuse hüppe eest 79,4 punkti, mis andis 55 mehe seas 46. koha. Edasipääsust jäi puudu 14 punkti. Homsele põhivõistlusele pääses lisaks eelmise MK-sarja esikümnele tänase eelvõistluse 40 paremat meest. Kvalifikatsiooni võitis 141,5-meetrise õhulennuga

Kalevi meistrivõistlustel selgusid poolfinaalpaarid

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel alistas Parksepa SK/Võru eile koduplatsil Kuperjanovi pataljoni meeskonna ja aitas sellega viimasena esinelikusse Antsla korvpallurid. Parksepa SK/Võru võidunumbrid olid 92:64. Viigiga 41:41 lõppenud poolaja järel tehti otsustav vahespurt 16 punktiga võidetud kolmandal veerandajal. Võitjate resultatiivseim oli 25 punktiga Tanel Zupsmann, kaotajatele tõi viis kaugviset tabanud Rael Kalmus 28 silma. Põhiturniiril on

Liisi Sokman saatis hollandlannade korvi kolmepunktiviske

Eesti korvpallinaiskond kaotas viimases EMi valikmängus eile võõrsil Hollandile 43:70. Parksepa spordiklubis korvpalliga alustanud ja praegu Sakksamaal mängiv Liisi Sokman oli platsil ligi viis minutit, tabas ühe kolmepunktiviske ja andis ka ühe resultatiivse söödu. Eestlannade resultatiivseim oli 19 punktiga Laina Mesila-Kaarmann. Eesti naiskond lõpetas valiksarja kuue kaotusega.