Famila/Võru VK jäi Jelgava/LU-le 1:3 alla

Naiste võrkpalli Balti liigas pidi Famila/Võru VK täna võõrsil vastu võtma kaotuse mängus Jelgava/LU-ga. Ilma põhisidemängija Kadri Kuuseta ei saanud Võru naiskond mängu esialgu kuidagi käima ja kaotas avageimi veidi enam kui veerand tunniga 13:25. Teises geimis vannuti pea sama kiiresti alla ja taas 13:25. Kolmandas geimis paranes võrulannade servi vastuvõtt, tänu sellele ka rünnak

Martti Nõmme kvalifikatsioonihüpe läks aia taha

Suusahüpete MK-sarja etapil Soomes Rukal õnnestus Martti Nõmmel täna kvalifikitasioonis edestada vaid kolme konkurenti ning pääs põhivõistlusele jäi kaugele. 83-meetrine hüpe ja 34,8 punkti andsid talle kvalifikatsioonis 58 võistleja seas vaid 55. koha. Eelvõistluse võitnud Daniel Andre Tande (Norra) hüppas 135,5 meetrit ja teenis 147,5 punkti.

Rõuge Saunamaa purustas Tabivere VVP

Rõuge Saunamaa jalgpallurid saavutasid täna Eesti saalijalgpalli II liigas võõrsil suure 23:4 (10:1) võidu Tabivere VVP üle ning hoiavad põhja-lõunapiirkonna tabelis teist kohta. Rõuge meeskonnal kulus skoori avamiseks vaid 29 sekundit. Kert Joakit, Kristo Perli ja Tarvo Piho lõid igaüks viis väravat, kolm tabamust kirjutati Siim Tillemanni ja Riho Ruusamäe arvele, üks Priit Tiksi nimele

Võru suusaklubi mehed sprintisid MK-punktidele!

Murdmaasuusatamise uue hooaja esimesel MK-etapil Soomes Rukal jõudsid mõlemad Võru suusaklubi mehed täna klassikasprindis punktikohale: Marko Kilp sai kirja 13. ja Raido Ränkel 28. koha. Kui 26aastane Ränkel on varemgi korra MK-punkte teeninud (eelmisel talvel oli ta Quebec Citys vabatehnikasprindis 25.), siis temast kolm aastat noorem Kilp jõudis punktikohale esmakordselt. Meeste treener Anti Saarepuu, kes

SK Urvaste lõpetas põhiturniiri täiseduga

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis SK Urvaste eile Kuldres Antslat 105:63 (48:22; Renee Kilter 29 – Marko Zirk 17) ning lõpetas põhiturniiri täisedu seitsme võiduga. Teises eilses mängus alistas Puiga/Viking Security võõrsil KK Rõuge 44:39 (20:16; Mart Madisson 23 – Elar Kutsar 9). Põhiturniiri viimane mämg peetakse pühapäeval.