Rene Zahkna alustas MK-sarja paaristeatesõiduga

Rene Zahkna alustas täna Rootsis Östersundis laskesuusatamise MK-sarja, saades paaristeatesõidus koos Kadri Lehtlaga 15. koha. Pildist kadus Eesti võistkond Lehtla avavahetuse püstitiirus tehtud möödalasu järel ja parematele konkurentsi pakkuda ei suudetud. Zahkna tabas küll kõik märgid, kuid temalgi tuli abi otsida varupadrunitest. Lõpuks kaotas Eesti võitjaks tulnud Prantsusmaale (Marie Dorin-Habert, Martin Fourcade) 3.44,6-ga ning 26

Võrumaa meistriks kiirmales tuli Ülar Lauk

Sõmerpalu vallas Sulbis peeti täna Võrumaa meistrivõistlused kiirmales ning võitjaks krooniti rahvusvaheline meister Ülar Lauk. Hõbemedali teenis Vello Simm ja pronksi Lauri Allmann. Naistest saavutas esikoha Osula kooli 3. klassi tüdruk Elo Rahman, kes oli ühtlasi ka neidude parim. Naistest järgnesid talle Margit Musika ja Kristin Hera, neidudest Hera ja Kaili Terve. Noormeeste esikoht läks

Kalevi meistrivõistlustel lõppes põhiturniir

Võru spordiseltsi Kalev meistrivõistluste põhiturniir lõppes täna Sõmerpalus Osula ja ARTML & Enereli mänguga, milles tulemusega 104:36 (52:18) jäid peale Osula korvpallurid. Neli kaugviset tabanud Arlet Raha tõi võitjatele parimana 31 silma, kaotajate resultatiivseim oli 11 punktiga Rainis Toom. Kahest mängust koosnevates poolfinaalseeriates läheb põhiturniiri võitja SK Urvaste vastamisi Antslaga ja tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru Osulaga.

Rei judopoiss tuli Riias kolmandaks

Võru Rei judoka Markus Soe saavutas täna Riias rahvusvahelisel noorte judoturniiril Dinamo LAT – Budoshop.lv karikale U8 vanuseklassi kehakaalus kuni 22 kg kolmanda koha. Kolmest matšist võitis ta kaks. Samas vanuseklassis võistles veel ka Sten Trommel (-24 kg), kes piirdus kahe kaotusega.

Võrulannad hammustasid Kohilas võõrustajalt kaks geimi

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond oli täna Balti liigas lähedal suurüllatusele, kui asus liidri Kohila VK/E-Service’i vastu võõrsil geimidega 2:0 eduseisu, lõpuks tuli siiski vastu võtta 2:3 kaotus. Võrulannad võitsid kohtumise kaks esimest geimi 25:22 ja 25:14. Seejärel sai jaks otsa ning kaks järgmist kaotati ühesuguse tulemusega 17:25. Ka otsustavas viiendas geimis ei lubanud Kohila naiskond end

Heliose noored mängisid FC Elva Indoor Cupil

Noorte sisejalgpalliturniiri FC Elva Indoor Cup eilsel 2003. aasta poiste võistlusel said FC Helios Võru poisid Tartu Tammeka, FC Elva ning kahe FK Jelgava (Läti) võistkonna järel viienda ja kuuenda koha. Täna võistlustules olnud Heliose nooremad (2004. a ja hiljem sündinud) tüdrukud jäid küll viimaseks, aga mitte nulli peale – kuuest mängust viigistati kohtumised Tartu

Raido Ränkel sai MK-etapil klassikasõidus 54. koha

Kui eilne sprint murdmaasuusatamise MK-etapil Soomes Rukal pakkus Võrumaa suusasõpradele parasjagu rõõmu, siis tänane meeste 15 km klassikasõit tõi pilvedest maa peale tagasi – Raido Ränkel pidi leppima kohaga kuuendas kümnes. Kiirei mees oli täna võõrustajate suureks rõõmuks Iivo Niskanen, kelle võiduajaks fikseeriti 35.27,6. Ränkel kaotas võitjale 2.16,2-ga ja sai 96 lõpetaja seas 54. koha.