Kehvalt lasknud Rene Zahkna piirdus 20 km 84. kohaga

Rene Zahkna pidi täna Rootsis Östersundis laskesuusatamise MK-etapil 20 km sõidus leppima 84. kohaga. Ajaga 51.33,8 (2) oli kiireim viimase viie hooaja MK-sarja üldvõitja Martin Fourcade (Prantsusmaa). Zahkna kaotas talle täpselt üheksa ja poole minutiga ning sai kirja koguni kuus trahviminutit. Eestlastest oli 21. kohaga parim Kauri Kõiv, kes kaotas võitjale kolme trahviminuti juures 4.10,9-ga.

Jätka lugemist →

Pihod Lillehammeris põhivõistlusele ei saanud

Kahevõistluse MK-etapil Norras Lillehameris Han Hendrik ja Kail Piho täna kvalifikatsioonist edasi laupäevasele põhivõistlusele ei pääsenud. Han Hendrik Piho (hüppe pikkus 86 m; 100,0 punkti) sai 67 mehe seas 57. ja Kail Piho (79 m; 90,1 punkti) 61. koha. Edasi pääses 50 paremat. Joone alla jäi ka Karl-August Tiirmaa, kes oli 58., küll pääses aga

Jätka lugemist →

„Tähelepanu, start!” sarjas peeti esimene etapp

2.-5. klasside teatevõistlussarja „Tähelepanu, start!” esimesel Võrumaa etapil täna Võru spordikeskuses võitis suurtest koolidest esikoha Võru Kreutzwaldi kool ja väikestest koolidest Rõuge põhikool. Sarja võitja selgub kahe etapi kokkuvõttes. Teine neist toimub tuleva aasta märtsis.

Robert Täht valiti kolmandat korda mängu parimaks

Eelmises mängus kaotuse saanud Lubini Cuprum tegi Poola meistriliigas kiirelt vigade paranduse, saavutades eile magusa 3:2 võidu tabelis eespool asuva Jastrzebski Wegieli üle. Robert Täht kogus võõrsil peetud mängus 18 (+5) punkti ning valiti sel hooajal juba kolmandat korda mängu parimaks. 34-st tõstest lõi ta punktiks 15 (44%) ja lisas viie eksimuse juures kolm pallinguässa.