Võru võrkpallinaiskond sai leedulannadelt 0:3 lüüa

Famila/Võru VK sai naiste võrkpalli Balti liigas kahe võidu kõrvale kaheksanda kaotuse, kui jäi täna koduväljakul 0:3 alla Alytuse Prekyba-Paramale. Võru naiskonnast liigatabelis paar kohta eespool olevad leedulannad võitsid esimese geimi 25:17. Teine geim oli tasavägisem ja selle lõppsaatus otsustati punkt-punkti-mängus, kus 25:23 olid edukamad samuti külalised. Sama tulemusega lõppes ka kolmas geim. Võrulannadele tõi

Kesine sõidukiirus nullis Rene Zahkna täpse laskmise

Rene Zahkna sai täna Rootsis Örebros laskesuusatamise MK-etapil meeste 10 km sprindis 65. koha ja homsesse jälitussõitu tal asja pole. Zahkna tabas lamadestiirus kõik märgid, aga pärast tiiruskäiku läks tal sõit raskeks ning 40sekundine kaotus liidritele hakkas kiiresti kasvama. Püstitiirustki pääses võrulane puhaste paberitega, aga võitjaks tulnud ja samuti kõik märgid tabanud Martin Fourcade’ile (Prantsusmaa)

Heategevusjooksul osales 162 jooksusõpra

Täna Kubijal toimunud Võrumaa heategevusjooksu kaheksa kilomeetri pikkuse põhidistantsi võitis ajaga 32.54,9 Timo Truu. Esikolmikusse jõdsid veel Mark Saarnik (+46,4) ja Margus Lehtna (+1.15,4). Kiireim naine oli Mari-Liis Mõttus. Kokku oli osalejaid 162. Võrumaa spordiliidu korraldusel teist korda toimunud heategevusjooksu osavõtutasud lähevad Võrumaa noorsportlaste tunnustamise toetamiseks Võrumaa spordiaasta lõpuüritusel. Põhidistantsi start, ees keskel veidi üle

Vabatehnikasõidus jäid Raido Ränkel ja Marko Kilp viimaste hulka

Murdmaasuusatamise MK-etapil Lillehammeris tänane meeste 10 km vabatehnikasõit eestlastele midagi rõõmustavat ei toonud; Võrumaa meestest sai Raido Ränkel 97 võistleja seas 81. ja Marko Kilp 93. koha. Kiireim oli nagu eile sprindiski Calle Halfvarsson, rootslase võiduaeg oli 23.04,9. Ränkel kaotas talle 2.33,2 ja Kilp 3.14,4-ga. Eestlastest oli stardis veel Karel Tammjärv, kes sai 66. koha.

Urvaste võitis poolfinaalseeria avamängus Antslat

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel võitis SK Urvaste eile poolfinaalseeria avamängus võõrsil Antslat 76:58 (42:33). Korduskohtumine peetakse homme Kuldres. Viis kaugviset tabanud Renee Kilter tõi Urvaste meeskonnale parimana 27 punkti. Antsla resultatiivseim oli Gert Koch 26 silmaga. 5.-8. koha turniiril alistas Puiga/Viking Security kodus Kuperjanovi JP 80:50 (45:26; Egert Reili 26 – Henri Enden 18 (5