Kalevi meistrivõistluste esimene finalist on SK Urvaste

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste esimene finalist on SK Urvaste, kes sai poolfinaalseerias teistki korda jagu Antsla meeskonnast. Täna Kuldres peetud mängus olid Urvaste võidunumbrid 90:37 (49:17). Väljakuperemehed tegid juba avaveerandiga sisse 14punktise vahe ja edapidi aina kasvatasid seda. Viis kaugviset tabanud Renee Kilter tõi üleplatsimehena Urvastele 31 punkti. Antsla resultatiivseim oli 14 punktiga Kristjan Part.

SK Zen jõuluturniirilt Reile mitu esikohta

Täna Tartus toimunud SK Zen jõuluturniiril judos võitsid Võru Rei lastest esikoha C-klassis Kaur Kõva (-55 kg), D-klassis Rasmus Koort (-42 kg) ja E-klassis Markus Soe (-23 kg). Rico Smit (+38 kg) tuli E-klassis kolmandaks Treener Enno Raag koos Kaur Kõva ja Rasmus Koortiga. Foto: Rei

Kail Piho jättis MK-etapil võistluse katki

Kail Piho jättis täna Norras Lillehammeris kahevõistluse MK-etapil võistluse pärast ebaõnnestunud suusahüpet pooleli. Hüppemäel jäi Kail Piho 97,5 meetri pikkuse hüppega 64 mehe seas tagantpoolt kolmandaks ning oleks võinud suusarajale minna 5.22 pärast 138 meetrit hüpanud jaapanlast Takehiro Watanabet. 10 km suusatamise starti Võrumaa kahevõistleja ei läinud. Etapivõidu võttis sakslane Eric Frenzel. Kristjan Ilves sai

Raido Ränkel langes minituuri lõpuks võistlejaterivi sappa

Murdmaasuusatamise MK-etapil Norras Lillehammeris langes Raido Ränkel minituuri lõpetanud 15 km viitstardist klassikasõidus 72. stardipositsioonilt lõpuks 82. kohale. Marko Kilp ei startinud. Seitsmendalt stardikohalt tõusis minituuri võitjaks Martin Johnsrud Sundby (Norra), kes jõudis finišisse ajaga 39.36,8. Ränkel kaotas talle 8.19,6-ga ning oli tagantpoolt kolmas. Karel Tammjärv sai 63. koha. MK-sari jätkub nädala pärast Šveitsis Davosis.

Famila/Võru VK kaotas kindlalt Kaunase naiskonnale

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond sai Balti liigas viienda järjestikuse kaotuse, kui jäi täna koduväljakul veidi enam kui tunniga 0:3 alla TK Kaunas-ASU-le. Kaunase naiskond andis võrulannadele geimides 15, 19 ja 13 punkti. Kahekohalise punktiarvuni jõudis võõrustajatest ainsana Heleene Hollas, kelle kontole kogunes 11 (+6 silma). Haide Haring toetas kodunaiskonda 6 ja Annabel Huik 5 punktiga. Külaliste

Raido Luuk tegi Austraalias täispika triatloni 9:12.39-ga

Võrulane Raido Luuk saavutas täna täispikal Ironman Western Australia triatlonil ajaga 9:12.39 41. koha, 30–34aastaste vanuseklassis oli ta kaheksas. 3,8 km ujumise järel oli Luuk 232. ning tõusis siis 180 km rattasõiduga 110. kohale. Lõpetuseks läbis ta maratonidistantsi 3:06-ga ja kerkis veel ligi 70 kohta ettepoole. Võistluse võitis ajaga 7:51.26 Terenzo Bozzone Uus-Meremaalt. Tänavuses Eesti