Eesti kaotas segateatesõidus parematele pika puuga

Hooaja esimesel laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Itaalias Ridnaunis sai Eesti võistkond, kuhu kuulusid ka Regina Oja ja Tarvi Sikk, segateatesõidus 24 võistkonna seas 19. koha. Oja sai Eesti eest alustanud Kristel Viigipuult teate 19. kohal, 1.57 pärast võistlust juhtinud Venemaa teatevahetust. Ta tabas küll kõik märgid, kuid vahetuse lõpuks kasvas vahe liidritega juba 5.23-ni. Martin

Henri Treial ja Robert Täht aitasid oma meeskonnad võidule

Tugevuselt teise võrkpalli eurosarja, CEV Cupi 1/32-finaali avamängus võitis Henri Treiali koduklubi ČEZ Karlovarsko eile kodus Eesti meistrit Selver Tallinna 3:1. Võrust pärit mängumees kostitas vastaseid kuue punktiga, ent üheksast rünnakuüritusest jäi maha vaid kolmandik. Lisaks tõi Treial kaks punkti bloki ja üks serviga. Selveri ridadesse kuuluv Albert Hurt jäi pingile. Korduskohtumine peetakse 21. detsembril

Parksepa SK/Võru meeskond pääses tiitlit kaitsma

Tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru tuli Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistluste poolfinaalseerias kaotusseisust välja, alistas kahe mängu kokkuvõttes Osula meeskonna ja pääses eeloleval pühapäeval peetavasse finaali, kus tema vastaseks on SK Urvaste. Poolfinaalseeria esimese mängu Osulale 56:65 kaotanud Parksepa SK/Võru tegi eile koduplatsil peetud kordusmängus vahe tasa juba esimese veerandajaga, mille võitis kümne punktiga. Poolajaks oli eduseis 43:21