Judokad jagasid Võrumaa meistrimedaleid

Võrumaa täiskasvanute meistriks judos tulid meestest Marek Sarapuu (-66 kg), Märt Uibo (-73 kg), Ragnar Soe (-80 kg), Tarmo Habe (-90 kg) ja Ahti Lind (+90 kg) ning naistest Karolin Sumerkina (-57 kg) ja Diana Männiste (-63 kg). Osavõtt täna Võru spordikeskuses peetud võistlusest jäi tagasihoidlikuks – judokaid osales kokku vaid tosin ning kolmes kaalukategoorias

Rõuge Saunamaa oli II liigas võidukas

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas oli Rõuge Saunamaa vastaseks täna Tallinna FC Hell Hunt ning tulemusega 12:10 jäid peale Võrumaa jalgpallurid. Rõuge meeskond kaotas poolaja 4:5 ja oli veel teise poolaja keskel 8:9 kaotusseisus, aga suutis lõpuks võidu ikkagi välja võidelda. Üleplatsimees oli seitse väravat löödnud Kristo Perli. Oliver Ossipov lisas kaks ning Riho Ruusamäe,

Osula koolipoiss noppis sprindis esikoha

Reio Metsla (Osula PK) võitis täna Tartus noorte kergejõustikusarja TV 10 Olümpiastarti uue hooaja avaetapil nooremas vanuseklassis (2005. a ja hiljem sünd) poiste 60 meetri jooksu ajaga 8,25. Tauri Pähn (Parksepa KK) sai samal alal 8,78-ga viienda ja Markus Munski (Võru Kesklinna K) 8,87-ga üheksanda koha. Vanemate (2003.-2004. a sünd) poiste kaugushüppes sai Henri Vink

Tarvi Sikk oli IBU Cupi etapil sprindis 79.

Tarvi Sikk sai täna Itaalias Ridnanunis laskesuusatrtamise UBU karikasrja etapil meeste 10 km sprindis 79. koha. Pärast kumbagi tiiruskäiku pidi ta sõitma ühe trahviringi ning kaotas Fredrik Gjesbakkile (Norra) finišis 3.18,7-ga. Eestlasi oli 135 mehe seas stardis veel kaks: Martin Remmelg sai 51. ja Johan Talihärm 56. koha