Rõuge Saunamaa pääses Eesti karikasarjas esikaheksasse

Rõuge Saunamaa meeskond alistas täna võõrsil samuti II liigas mängiva FC Kehra Anija Unitedi 11:6 ja jõudis saalijalgpalli Eesti karikavõistlustel esmakordselt veerandfinaali. 4:4 viigiga lõppenud avapoolaja järel tegi Võrumaa meeskond teise mängupoole alguses 5:0 vahespurdi ja mänguohje enam käest ei lasknud. Rõuge vutimeestest tegi Kristjan Kimmel hat-tricki, kaks väravat lõid Kristo Perli, Riho Ruusamäe ja

Parksepa SK/Võru võitis viienda järjestikuse Kalevi meistritiitli

Võru spordiseltsi Kalev korvpallimeistrivõistlustel kaitses esikohta Parksepa SK/Võru, kes täna Võru spordikeskuses peetud esikohamängus alistas põhiturniiri võitnud SK Urvaste 71:66 (35:44). Kolmandaks tuli Osula. Finaalmatši alustas paremini Urvaste meeskond, kes asus esimese kümne minutiga 27:16 eduseisu. Poolaaja võitsid Urvaste korvpallurid üheksa punktiga ning viimast veerandaega alustasid nad 12punktises eduseisus. Ometi suutis Parksepa SK/Võru mängu pöörde

Võru U16 tüdrukud jõudsid esikolmikusse

Võru spordikooli võrkpallinaiskond tuli Eesti U16 vanuseklassi karikavõistlustel kolmandaks. Raivo Jeenase juhendatavad Võru tüdrukud võitsid karikavõistluste finaalturniiril Jõhvis seitsmest vastasest nelja ning sellest piisas kolmandaks kohaks. Reedel, turniiri avapäeval võideti Pärnu spordikooli 2:1 ning kaotati hiljem karika võitnud Palusalu SK-le 0:2. Eile alistati nii Salva/Kaarsilla Tartu kui ka Keila VK 2:0, Jõhvi spordikoolile jäädi sama

Võru poisid tulid Eesti U16 karikavõistlustel neljandaks

Võru spordikooli poisid said Eesti U16 vanuseklassi võrkpallikarikavõistlustel neljanda koha. Võru poisid võitsid kodulinnas üleeilsest tänaseni peetud finaalturniiril seitsmest mängust neli. 1:2 kaotustega tuli leppida mängudes karika võitnud Selver Tallinna spordikooli ja kolmandaks tulnud Pärnu spordikooliga, teise koha saanud Tallinna SK Tatsile kaotati 0:2. Kõik ülejäänud neli vastast, kohtadele viiendast kuni kaheksandani reastunud Salva/Kaarsilla Tartu,

Martti Nõmme eelvõistluselt edasi ei pääsenud

Põhivõistlusele pääs jäi Martti Nõmmel suusahüpete MK-etapil Norras Lillehammeris tänagi käeulatusest välja, 53 mehe konkurentsis sai ta 47. koha. Nõmme hüppas 112 meetrit ja teenis 81 punkti. Viimasena viis põhivõistlusele 89,3 punkti. Kvalifikatsiooni parim Peter Prevc (Sloveenia) hüppas 138 meetrit ja sai 139,5 punkti.

Veerandfinaal jäi Eesti sprinteritele Davosis kättesaamatuks

Murdmaasuusatamise MK-etapil Šveitsis Davosis ei õnnestunud Marko Kilbil ja Raido Ränkelil täna vabatehnikasprindis kvalifikatsioonist edasi pääseda, esimene jagas 51.-52. kohta, teine oli 70. Eelsõidu võitis ajaga 2.20,78 Lucas Chanavat (Prantsusmaa), Kilp kaotas talle 7,13 ja Ränkel 9,97 sekundiga. Veerandfinaali viinuks 4,3-sekundine kaotus. Peeter Kümmel sai 75. ja Alvar Johannes Alev 88. koha. Stardis oli 96

Rene Zahkna tegi teatesõidus korraliku avavahetuse

Eesti teatenelik, kus avahetust sõitis Rene Zahkna, sai täna Sloveenias Pokljukas laskesuusatamise MK-etapil 4 x 7,5 km teatesõidus 15. koha. Lamadestiirus tabas Zahkna kõik märgid ja Eesti püsis sel hetkel esikümne lõpus. Sõit läks Võru noormehel raskelt, aga püsti lastes demonstreeris ta taas kindlat kätt ning tõstis Eesti üheksandaks. Viimase ringiga tuli siiski viis kohta