Sõmerpalu motoklubi on enduros Baltimaade parim

Möödunud nädalavahetusel autasustati Lätis enduro Balti meistrivõistluste medalivõitjaid ning Sõmerpalu motoklubi mehed naasid arvuka medalisaagiga. Balti meistrivõistluste hõbemedali võitsid Veiko Rääts (E1-klass), Martin Leok (E2-klass) ja Elary Talu (E3-klass). Juunioride klassis tõi võidu Võrumaale Reio Timmi. Balti karikavõistluste arvestuses kuulus hobiklassis esikoht Kalev Kriisile, algajate C-klassis võidutses Mirko Raup. Endurosprindi Balti karikavõistlustel saavutasid E1-klassis kaksikvõidu

Kaks Võru LTSi meest jõudis esikaheksasse

Üleeile Põlvas Võru LTSi korraldusel toimunud lauatenniseturniiri võitis Kuido Põder Pärnu-Jaagupi lauatenniseklubist. Finaalis alistas ta Konstantin Krasnovi Venemaalt. Võrumaa mängijatest jõudsid esikümnesse Agnar Pirnpuu ja Välek Vitali Parhomik, kes said vastavalt seitsmenda ja kaheksanda koha. Turniiril osales 58 mängijat Eestist ja Venemaalt.

Võrumaa noortele korvpalluritele jagus nii võite kui ka kaotusi

Parksepa SK/Võru poisid võitsid Eesti noorte korvpallimeistrivõistlustel U14 vanuseklassi II divisjonis üleeile koduväljakul Saku KK-d 63:50 ning kaotasid Tallinna Altiusele 45:65. Seitsmest mängust on Parksepa SK/Võru võitnud viis ning avaringi järel ollakse kaheksa võistkonna seas Tiit Soku KK/SK Nordi ja Altiuse järel kolmandal kohal. Sama vanuseklassi tüdrukute turniiril kaotas Puiga APS üleeile Pärnus Rapla Korvpallikoolile