Kindel võit Kohila üle kindlustas Rõuge Saunamaa teist kohta

Rõuge Saunamaa purustas saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas koduväljakul 15:3 (6:3) JK Kohila, kellega enne tänast teist-kolmandat kohta jagati. Väljakuperemehed jäid kohe pärast avavilet kaotusseisu, aga peagi seadis penalti realiseerinud Kristo Perli jalule viigi. Järgmist väravat tuli oodata poolaja keskpaigani, siis viis Kristjan Kimmel Rõuge meeskonna juhtima. Veidi hiljem tõrjus Rõuge väravavavaht Ville Tüve küll

Võru võrkpallinaiskond alustas Balti liigas teist ringi kaotusega

Famila/Võru VK võrkpallinaiskond kaotas Balti liiga põhiturniiri teise ringi avavoorus täna koduväljakul 1:3 SK Babitele. Võru naiskonnas oli mitmeid puudujaid ja pingil seetõttu vaid üks varumängija. Õhukesele koosseisule vaatamata avaldati lätlannadele tugevat vastupanu ja mäng oli tasavägine. Esimese geimi kaotasid võrulannad 24:26, teises tehti aga 17:16 eduseisult võimas lõpuspurt, mis tõi 25:19 võidu. Kolmaski geim

Võrumaa võrkpallikarikavõistlustel peeti alagrupimängud

Võrumaa karikavõistlustel võrkpallis selgus täna neli meeskonda, kes homme karikajahti jätkavad. VK Werro võitis I alagrupis, mile mängud peeti Võrus Kreutzwaldi tänava võimlas, Lasva 3:2 ja Võru spordikooli 3:0. Teisena pääses poolfinaali Lasva, kes alistas spordikooli poisid 3:1. Rõuges mänge pidanud II alagrupi meeskondadest jäi kaotuseta tiitlikaitsja Rantipol, kes võitis Rõuget 2:1 ning oma duublit

Tarvi Sikk jättis IBU Cupi etapil sprindi pooleli

Laskesuusatamise IBU karikasarja etapil Austrias Obertilliachis jättis Tarvi Sikk tänase meeste 10 km sprindi pooleli. Esimesse lasketiiru tulles edestas ta 129 mehe konkurentsis vaheaegades vaid phte Moldova ja kahte Taivani sportlast, käis siis veel ka trahviringil ning katkestas võistluse. Ka Jan Treier katkestas ning ainsana jõudis eestlastest finišisse Johan Talihärm, kes sai 46. koha. Esikoha