Heliose tüdrukud kaotasid rahvaliigas RaDinale

FC Helios Võru tüdrukud kaotasid täna Rõuges peetud saalijalgpalli naiste rahvaliiga mängus Tallinna FC RaDinale 1:2. Tunduvalt vanemad ja suuremate kogemustega tallinlannad asusid 2:0 eduseisu, ent siis õnnestus Hanna Rästal üks värav tagasi lüüa. Enamat kahjuks ei suudetud. „Päris okei mäng oli meie poolt, ainult pall ei tahtnud kuidagi vastase väravasse minna,” ütles treener Vjatšeslav

Raido Ränkel sõitis MK-etapil Eesti teatenelikus avavahetust

Eesti meeste teatenelik, kus esimest vahetust sõitis Raido Ränkel, sai täna Prantsusmaal La Clusaz’s murdmaasuusatamise MK-etapil 4 x 8 km teatesõidus kümnenda koha. Ränkel lõpetas avavahetuse 11. mehena. Teate esimesena üle andnud Norra II meeskonna sõitjast Pål Golbergist jäi ta maha 34,3 sekundiga. Teises vahetuses tõstis Algo Kärp Eesti Tšehhist mööda kümnendaks. Karel Tammjärv ja

Võrumaa noored suusatajad võitsid kaks esikohta

Swedbanki ja Hawaii Expressi noorte suusasari algas täna Ida-Virumaal Pannjärvel vabatehnika eraldistartidega, Võrumaa suusatajate saagiks langes kaks esikohta. M23 vanuseklassis võitis esikoha Rene Zahkna, kes edestas 9 km distantsil lähimaid konkurente enam kui minutiga. M11 vanuseklassi poiste 1 km pikkusel distantsil oli kiireim Toni Andree Saareouu Esikolmikusse jõudis veel Sten-Jörgen Leis, kes saavutas M12 poiste

Tiitlikaitsja Rantipol võitis Võrumaa võrkpallikarika

Võrumaa meeste võrkpallikarikavõistlustel kaitses mullust esikohta Rantipol, kes täna Võru spordikeskuses lõpule jõudnud turniiri finaalis alistas 3:1 VK Werro. Varem on Rantipol Võrumaa karikavõitjaks tulnud ka aastatel 2011–2013. Pronksimängus võitis Rantipol II Lasva valda kindlalt 3:0. Ühepoolsed olid ka poolfinaalid, kus Rantipol oli Lasva ja VK Werro Rantipoli II meeskonnast üle samuti 3:0. 5.-7. koha

Meelis Kanep jäi välkmale EMil esisajast välja

Meelis Kanep sai täna Tallinnas lõpule jõudnud välkmale MMil 110. koha, punkte kogus ta 26 vooruga 15. Siim Kanep sai 14,5 punktiga 152. ja Kaimar Puusepp 13,5 punktiga 216. koha. Turniiril osales 474 maletajat, parima eestlasena oli Kaido Külaots 27. Kulla võitis Dmitri Andreikin (Venemaa) 22 punkti, hõbeda Rauf Mamedov (Aserbaidžaan) 20,5 punkti ja pronksi

Võrulannadel libises viiendas geimis võit käest

Naiste võrkpalli Balti liigas kaotas Famila/Võru VK täna kodus RSU/MVSile 2:3 ning jagab tabelis eelviimast ja viimast kohta. Võru Kreutzwaldi tänava võimlas peetud mäng algas võõrustajatele kurjakuulutavalt – kümne minutiga jäädi 6:16 taha ning avageim kaotati 14:25. Teises geimis pääsesid võrulannad juhtima ja hoidsid parajat vahet 25:22 võiduni. Kolmas geim langes tulemusega 25:16 taas lätlannade

Võru maadlejatele Lähte jõuluturniirilt kaks kolmandat kohta

Võru spordikooli maadlejad võitsid eile Tartumaal Lähtes toimunud jõuluturniiril kaks auhinnalist kohta. Naistemaadluses võitis pronksi Leandra Udras tüdrukute kehakaalus kuni 38kg ja Kreeka-Rooma maadluses Marcus Luik poiste kehakaalus kuni 42 kg. Poiste konkurentsis saavutasid Võru maadlejatest viienda koha Henri Pihlapuu (-25 kg), Denis Grisjuk (-38 kg)  ja Siim Martin Eskla (-63 kg).

Navi Vutiselts sai rahvaliigas esimese võidu

Eesti jalgpalli rahvaliigas avas punktiarve Navi Vutiselts, kes võitis üleeile Võrus Väimela meeskonda 13:3. Eile kaotas Navi samuti Võrus FC Otepääle 2:8 (2:3). Võõrustajate mõlemad väravad lõi Kaspar Leies. Vastseliina Löögirühm kaotas Rõuges Valga FC Warriorile 1:6 (0:3; värav Lauri Lehistelt).