Rõuge Saunamaa tõusis II liigas esikohta jagama

Rõuge Saunamaa võitis täna saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas võõrsil Kiili JK-d 8:1 (5:0) ja tõusis põhja-lõunapiirkonnas esikohta jagama. Väravatest kolm läks Kert Joakiti arvele, kaks said kirja Riho Ruusamäe ja Kristo Perli ning ühe Eduard Desjatski. Rõuge klubi sotsiaalmeedia lehel tõsteti parimatena esile Ruusamäed ja meeskonna eest debüüdi teinud Arsen Katšmazovit. Teine debütant oli

Hanna-Liisa Ilves pääses Eesti eest platsile ühes mängus

Eesti neidude võrkpallikoondis, kuhu kuulus ka Võru tüdruk Hanna-Liisa Ilves, võitis U20 vanuseklassi MM valikturniiril Rumeenias Ploieștis kolmest mängust ühe. Üleeile, turniiri avapäeval kaotasid eestlannad Rumeeniale 1:3 ja eile Hollandile 0:3, täna saadi viimases mängus 3:1 jagu Prantsusmaast. Ilves pääses platsile vaid korraks, ühes geimis kohtumises Hollandiga. Eesti neidude võrkpallikoondis, teiste seas ka Hanna-Liisa Ilves

Võrumaa noortele suusatajatele kolm poodiumikohta

Pärnumaal Jõulumäel täna toimunud Swedbanki ja Hawaii Expressi noorte suusasarja etapi vabatehnikasprindis saavutasid Võrumaa suusatajad kolm esikolmikukohta: Toni Andree Saarepuu (M11) tuli oma vanuseklassis teiseks ning Joosep Perv (M16) ja Merli Mari Utsal (N14) kolmandaks. Teised esikümnesse jõudnud Võrumaa suusatajad. M18 4. Art-Kristjan Olesk, 8. Klaus-Mark Kolpakov, 10. Karel Nagel. M13 4. Jürgen Pill, 9.

Rene Zahkna sai IBU Cupi sprindis koha esitosina piiril

Rene Zahkna teenis laskesuusatamise IBU karikasarjas üleeile saadud ühele punktile tõhusat lisa, kui lõpetas täna Itaalias Martellis meeste 10 km sprindi 13. kohaga. Kunagi varem pole Võru noormees IBU karikasarjas nii kõrgele küündinud – tema seniseks parimaks oli kaks talve tagasi sprindis saadud 19. koht. Zahkna alustas hästi, tabas lamades lastes kõik märgid ja oli

Võru suusasprinterid jäid Lahtis joone alla

Murdmaasuusatamise Skandinaavia karikasarja etapil Soomes Lahtis ei õnnestunud Raido Ränkelil ja Marko Kilbil täna vabatehnikasprindis veerandfinaali jõuda. Kvalifikatsiooni kiireim oli ajaga 3.17,08 rootslane Oskar Svensson. Raido Ränkel, kel 30 parema sekka pääsust jäi puudu 0,4 sekundit, kaotas talle 9,07 sekundiga ja sai 32. koha, Marko Kilp oli 46. (+10,45). Veernandfinaali jõudis 17 norralast, seitse soomlast,

Vastseliina Löögirühm sai rahvaliigas neljanda kaotuse

Eesti saalijalgalli rahvaliigas kaotas Vastseliina Löögirühm eile võõrsil FC Otepääle 1:15, auvärava lõi Lauri Mürkhain. Meeskonna juhendaja Andre Ojala sõnul oli suur kaotus tingitud Vastseliina noormeeste lohakusest tulevatest vigadest ning vaimsest läbipõlemisest. „Kohati oli hetki, kus paari minuti jooksul löödi [meile] neli-viis väravat,” lausus ta. Vastseliina Löögirühm on kaotanud kõik neli seni peetud mängu.