Poiste saalihokimeistriks tuli taas Mõniste kool

Võrumaa 6.-9. klassi poiste meistriks saalihokis tuli neljandat aastat järjest Mõniste kooli meeskond. Esikolmikusse jõudsid kümne võistkonna konkurentsis veel veel Krabi kool ja Võru Kreutzwaldi kool. Mõniste kooli meeskonda kuulusid Tarvi Langus, Arthur Lepp, Kristjan Must, Kaspar Koemets, Richard Lepp, Rando Raimla, Priit Saar ja Rayan Hanimägi. Mõniste kooli saalihokimeeskond koos juhendaja Virve Tammega. Foto:

Jätka lugemist →

Võrumaad esindavad 40+ liigas Antsla ja Antsla II

Lõuna-Eesti korvpallimeeskondade 40+ liigas mängib sel hooajal seitse meeskonda, Võrumaalt Antsla ja Antsla II. Veel osalevad turniiril Valgamaa Kossutiim RIBI, Nipernaadi, Arilix, Tartu Rally ja Suure-Jaani. Võrumaa meeskondadest alustas turniiri esimesena Antsla II, kaotades eile kodus Tartu Rallyle 70:82 (41:42). Võõrustajate parim oli 27 punkt visanud Marko Zirk.

Rõuge Saunamaa sai poolfinaalis vastaseks Maccabi

Eesti Jalgpalli Liidus loositi eile saalijalgpalli karikasarja poolfinaalpaarid ning Rõuge Saunamaa loosiõnne üle kurta ei saa, sest võimalikest vastastest saadi paariliseks eeldatavalt nõrgim – Maccabi. Mängu toimumise aeg on veel lahtine. „Maccabi esindaja tõmbas esimesena endale kodumängu, siis loosisin mina Narvale kodumängu ja siis tõmmati välja Rõuge,” kirjeldas Võrumaa meeskonda loosimisel esindanud Reijo Künnapuu. Maccabi

Jätka lugemist →