Kaotus seadis Rõuge Saunamaa esikohaheitluses raskesse seisu

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas lasi Rõuge Saunamaa täna käest võimaluse põhja-lõunapiirkonnas ainuliidriks tõusta, sest kaotas võõrsil 7:8 Nõmme BSC OlyBet II meeskonnale, kellega seni esikohta jagati. Tasavägises mängus asusid väljakuperemehed, kelle ridades lõi kaasa ka endine Eesti koondislane Aleksandr Saharov, vaheajaks 6:3 juhtima. Teise poolaja keskel jõudis Rõuge 6:6 viigini, aga Nõmme läks kohe

FC Vastseliina võitis rahvaliigas alagrupiturniiri

FC Vastseliina võitis täna Eesti saalijalgpalli rahvaliigas FC Otepääd 3:2 (0:1), kindlustas sellega endale alagrupivõidu ja pääsu play-offi. Võru spordikeskuses peetud mängu avapoolaja ainsa värava lõid külalised. Teise poolaja alguses jõudis Vastseliina tänu vastaste omaväravale viigini ning seejärel viis Sander Pild kodumeeskonna juhtima. Otepää viigistas peagi omakorda, aga kuus minutit enne kohtumise lõppu lõi Artur

Võru noormehed tulid pärnakate järel teiseks

U20 noormeeste EVFi karikavõistluste finaalturniiril Põltsamaal saavutas Võru spordikooli võrkpallimeeskond teise koha. Karika võitis Pärnu spordikool. Reedel, turniiri avapäeval, pidasid Võru noormehed kaks viiegeimist mängu, võites Tallina SK Tatsi ning kaotades Tallinna VK Tähele. Eile saavutati 3:0 võidud Selver Tallinn SK ja Põltsamaa spordikooli üle ning täna kaotati 1:3 Pärnu spordikoolile. Võru spordikooli eest mängisid

Võru neiud võitsid U20 vanuseklassi EVFi karika

Võru spordikooli U20 võrkpallinaiskond võitis EVFi karika, esikolmikusse jõudsid Võrus toimunud turniiril veel Kohila VK ja Salva/Kaarsilla Tartu. Kui oktoobris peetud selle vanuseklassi Eesti karikavõistlustel jäid Raivo Jeenase juhendatavad Võru neiud viiendaks, siis nüüd jõuti koduväljakul täistabamuseni. Tasavägisel turniiril ei jäänud kaotuseta keegi. Võrulannad said oma vitsad eilses 0:3 kaotatud mängus lõpuks neljanda koha saanud

Raido Ränkeli korralik sõit Eestit viimasest kohast ei päästnud

Eesti teatenelik, kus avavahetust sõitis Raido Ränkel, jäi täna Rootsis Ulricehamnis murdmaasuusatamise MK-etapil 4 x 7,5 km teatesõidus viimaseks. Ränkel püsis klassikalise tehnikaga sõidetud avavahetuses enamiku maast juhtgrupi kandadel ning andis teate üle kümnendana, vaid 6,3 sekundit pärast võistlust juhtinud Kasahstani. Teises vahetuses hakkasid terad sõkaldest eralduma ning Algo Kärp paremate tempoga kaasa minna ei

Han Hendrik Piho teenis hooaja esimesed punktid

Han Hendrik Piho avas kahevõistluse kontinentaalkarikasarjas hooaja punktiarve, kui sai Otepää etapi tänasel võistlusel 25. koha. Aluse punktikohale jõudmiseks pani Han Hendrik Piho 21. kohaga (85,5 meetrit, 103,0 punkti, +1.52) hüppevõistlusel. Murdmaarajal tuli mõni koht loovutada ning finišisse jõudis ta 2.02,6 pärast esikoha võitnud austerlast Martin Fritzi. Võrreldes eilsega tegutses paremini ka Kail Piho –

Ragnar Soe võitis Eesti judomeistrivõistlustel pronksi

Eile Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel judos võitis Ragnar Soe kuni 81 kg kaaluvate meeste konkurentsis pronksmedali. Avamatši võit viis Soe poolfinaali, kus tal tuli tunnistada hiljem Eesti meistriks tulnud Nikita Razini (Audentes) paremust. Pronksimatšis teise Audentese judoka Arsen Movsisjaniga pani Soe oma paremuse maksma. Täiskasvanute seas on see 22-aastasele Varstu vallast pärit Võru Rei judokatele