Õilme Võro tegi pärast pikka vigastuspausi come-backi

Õilme Võro come-back pärast ligi aastast vigastuspausi tõi talle üleeile esikoha Tartus toimunud sprindimitmevõistlusel 60 meetri jooksus oli Võro aeg 7,59 ja 200 meetri jooksus 24,53. „On suurepärane tunne olla tagasi seal, kuhu kuulun. Sai tehtud esimene start pärast minu jaoks pikka ja lõputut aastat, mida täitis peaasjalikult vigastusest võitu saamine. Olen tagasi võimsamana kui

Võrumaa talvesari jätkus võidukihutamisega Tamula jääl

Võrumaa Talv 2017 võidusõidusarja teisel etapil eile Võrus Tamula järve jääl võitsid esikoha Alar Rosenberg (4WD), Tauno Juhanson (2WD esivedu), Vahur Kall (2WD tagavedu), Robin Altosaar (noored), Liisbet Vaher (naised), Lainar Lepaste (rahvakross, tagavedu), Dauri Demant (rahvakross, esivedu) ja Sigmar Tammemägi (rahvakross, Sojuz). Rahvakrossi Sojuz-klassis võidutses teist etappi järjest Sigmar Tammemägi. Foto: Urmo Sibul

Võrumaa ja Põlvamaa korvpallurid rassivad ühisliigas

Möödunud nädalal algasid mängud korvpalli Põlva-Võru ühisliigas, kus kahel tasemel lööb kaasa kokku 12 meeskonda, neist kaheksa Võrumaalt. Ühisliiga tulemuste põhjal selgub ka paigutus Võrumaa meistrivõistluste kohamängudeks. „Kuna meeskondi jääb vähemaks ja paljud mängud olid väga ühepoolsed, tekkis plaan liituda,” põhjendas uue liiga loomist turniiri üks korraldajad ja peakohtunik Kalle Samarüütel. „Initsiatiiv tuli Põlva poolt,