Võru tüdrukud said kaela hõbemedali

Põhjamaade noorte meistrivõistlustel Norras võitsid Võru spordikooli tüdrukud Triinu Hausenberg ja Annemarii Bendi täna kahevõistluse võistkonnavõistluses hõbemedali. Stardis oli viis duot: neli Norrast ja üks Eestist. Hüppevooru järel olid Võru tüdrukud kolmandad, kaotades enne suusatamist liidritele 44 sekundit. Murdmaarajal saadi ühest konkurentide tiimist mööda ning lõpetati teisena, võitjaks tulnud Norra I võistkonnast (Gyda Westvold Hansen,

Robi Niit kuulus talitriatloni EMil võistkonnavõidu võtnud tiim

Talitriatloni EMil Otepääl toimus täna ka võistkonnavõistlus, kus Robi Niit saavutas koos Andi Noodi ja Priit Viksiga esikoha. Neile järgnes kolm Läti võistkonda. Distantsiks oli 3 km jooksu, 5,1 km maastikurattasõitu ja 5,4 km suusatamist ning võitjatel kulus selle läbimiseks aega 37 minutit ja 32 sekundit. Lähimaid konkurente edestati ligi poolteise minutiga. Robi Niit (esiplaanil)

Reio Metsla saavutas olümpiastartide etapil kaks alavõitu

Reio Metsla võitis täna Tallinnas TV 10 Olümpiastarti noortesarja hooaja teisel etapil nooremate (2005. a ja hiljem sünd) poiste mõlemad alad. 60 meetri tõkkejooksu finaalis oli tema võiduaeg 9,55, kõrgushüppe võidutulemus 1.49. Sama vanuseklassi tüdrukute tõkkesprindis tuli Killu-Carol Tagamets 10,45-ga neljandaks ja Melani Väits 10,57-ga viiendaks. Väits oli viies ka kõrgushüppes, ületades 1.34. Reio Metsla

Võru naiskond sai Leedus kuivalt lüüa

Naiste võrkpalli Balti liigas jäi Famila/Võru VK täna Jonavas sealsele Achema-KKSC-le 0:3 alla ning on endiselt viimasel kohal. Võrulannad sõitsid Leetu ilma mitme põhimängijata ja see avaldus ka mängupildis. Avageimis juhtis Võru naiskond seisuni 11:10, aga jäi siis tagaajaja rolli ja kaotas lõpuks 22:25. Teises geimis oldi algusest peale kaotusseisus ning 17:25 kaotus peagi tõsiasi.

Heliose tüdrukud hankisid Põlva Cupilt kogemusi

FC Helios Võru naiskond sai täna saalijalgpalli Põlva Cupil seitsmenda koha ja hulga kogemusi. Meistriliiga naiskondadele alagrupis vastu ei saadud – Põlva Lootosele kaotati 0:8 ja Tartu SK10 Premiumile 0:7. Nõmme Kalju II rivistusega mängiti viiki 2:2, mõlemad väravad lõi Kristi Teder. 5.-8. koha mängudes kaotati esmalt Tartu Tammekale 0:4, aga lõpuks alistati tänu Hanna

Laskesuusatamise noortesari jätkus etapiga Haanjas

Eesti laskesuusatamise noortesarja tänasel etapil Haanjas jõudsid Võrumaa noored seitsmel korral esikolmikusse. M19 vanuseklassi noormeeste 10 km ühisstardiga sõidu võitis Taavi Perv, Klaus Mark Kolpakov lõpetas kolmandana. Sama vanuseklassi neidudest oli Hanna Moor ainus startija ja esikoha võitmiseks erilist vaeva nägema ei pidanud. M21 vanuseklassis tuli Hannes Moor teiseks, nagu ka Jürgen Pill M13 vanuseklassis.

Rõuge Saunamaa sai mänguta kolm punkti

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas jääb Rõuge Saunamaa tänane kodumäng Tabivere VVP-ga ära ja Võrumaa jalgpallurid saavad tabelisse kolm punkti, sest vastased andsid neile loobumisvõidu. II liiga põhja-lõunapiirkonnas tipus on kaks vooru enne turniiri lõppu 21 punktiga Nõmme BSC OlyBet II, Rõuge Saunamaal on kolm punkti vähem. Järgmise mängu peab Rõuge meeskond järgmisel laupäeval võõrsil,