Võrumaa suusasarja etapil selgusid ka maakonna meistrid

Võrumaa suusasarja teise etapi raames selgusid täna Haanjas ka tänavused Võrumaa meistrid murdmaasuusatamises. Kavas olid ühisstardiga klassikasõidud ning meeste 8,5 km distantsil jõudis esimesena finišisse Asko Saarepuu ja naiste 5,1 km distantsil Terje Piirmann. Kõigi võistlusklasside peale kokku käis rajal 244 suusatajat. Võrumaa suusasarja järgmine etapp toimub veebruari keskel. Mehed valmistuvad stardiks, keskel hilisem M30

Jätka lugemist →

Rene Zahkna nimetati Eesti MM-koondisse

Tänavune laskesuusatamise MM toimub 9.–19. veebruarini Austrias Hochfilzenis ning üheksaliikmleisse Eesti koondisse nimetati selleks suurvõitluseks ka võrulane Rene Zahkna. Zahkna läheb täiskasvanute MMile kolmandat korda, kuid individuaaldistanstidel on ta MMil startinud vaid korra – eelmisel aastal sai ta 20 km sõidus 81. koha.

Parksepa SK/Võru poisid said kirja kolm kaotust

Parksepa SK/Võru miniklassi poisid jäid kolmes läinud nädalavahetusel Viljandis peetud Eesti noorte meistrivõistluste mängus võiduta: laupäeval kaotati BC tarvas/Rakvere SK-le 32:83 ja Haabersti SK-le 30:42 ning pühapäeval Audentese SK-le 33:64. Seni peetud kaheksast mängust on Võrumaa poisid võitnud kaks.