Selgusid Võrumaa kuni 6. klasside võrkpallimeistrid

Võrumaa kuni 6. klasside võrkpallimeistriks tulid Kääpa põhikooli poisid ja Võru Kreutzwaldi kooli tüdrukud. Poistest jõudsid täna Võru spordikeskuses peetud turniiril esikolmikusse veel Võru Kreutzwaldi kool ja Võru Kesklinna kool, tüdrukutest Võru kesklinna kool ja Varstu keskkool. Kääpa kooli meeskonda kuulusid Karl Liping, Rando Meidla, Kristo Vaarend, Andri Adson, Cristofer Kaur ja Ragnar Ojaveer ning

Henri Treial ja Karlovarsko kaotasid Tšehhi karikafinaali

Henri Treial saavutas ČEZ Karlovarsko koosseisus Tšehhi võrkpallikarikavõistlustel teise koha, finaalis kaotati Kladno meeskonnale. Tšehhi karikavõistlused toimusid laupäevast esmaspäevani kaheksa kõrgliiga võistkonna osalusel Brnos. Alustuseks oli ČEZ Karlovarsko veerandfinaalis 3:0 üle Benátky nad Jizeroust. Poolfinaalis mindi vastamisi rekordilised üheksa korda karika võitnud Libereci Duklaga ning kohtumine lõppes Treiali klubi 3:1 paremusega. Finaalis ootas ees meistrisarja

Võru Kreutzwaldi kooli saalihokitüdrukud tulid kolmandaks

Võru Kreutzwaldi kooli tüdrukud saavutasid eile Valgas Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klasside saalihoki rahvaliiga finaalturniiril Järva-Jaani gümnaasiumi ja Viljandi Paalalinna kooli järel kolmanda koha. Võru tüdrukute parimaks mängijaks tunnistati Linda Koreinik. Veel kuulusid võistkonda Hanna Rästa, Kätlin Käpa, Emili Aher, Rahel Ariel Kaur, Cassandra Piirioja, Hanna-Liina Kunnus ja Inna Männik. Poiste turniiril sai Mõniste kool

Parksepa SK/Võru miniklassi poiste hooaeg sai läbi

Eesti miniklassi (2005. a ja hiljem sünd) meistrivõistlustel lõpetasid Parksepa SK/Võru korvpallipoisid alagrupimängud, 12 meeskonna seas jagati 8.–11. kohta. Viimased kolm alagrupimängu peeti nädalavahetusel Tartus. Laupäeval kaotati KK Hitole 19:64 ja Jõhvi SK/Toilale 34:35, eile aga alistati KK Viimsi Valge 48:11. 11 mängust võitsid Parksepa poisid kolm. Alagrupi võitjaks tuli BC Tartu/Salva, vahegrupis jätkab mänge

Adrenalin Arena Kids Cup sari sai lõpplahenduse

Jan Jakobson võitis üleeile Sõmerpalu motohallis motokrossi Adrenalin Arena Kids Cup sarja kolmanda etapi 125 cm3 klassis. Kuna ta kolmest etapist ühel ei osalenud, tuli tal sarja kokkuvõttes leppida neljanda kohaga, esikoha võitis lätlane Rainers Zuks. Väiksemates masinaklassides tulid kolme etapi kokkuvõttes sarja võitjaks Martin Michelis (85 cm3), Jelissei Oreškin (65 cm3) Venemaalt, Kevin Nõgesmaa

Eeloleval laupäeval sõidetakse Haanja maraton

Käesoleva nädala laupäeval peetakse 43. Haanja maraton. Lähe pikale distantsile antakse kell 11 ning lühemale rajale minejad saavad startida 11.45. Traditsiooniliselt on plaanis ka lastesõidud. Maratoni korraldaja Aare Eiche saatis täna hommikul traktori 40 km pikkusele ringile. „Hetkel meil Haanjas lund on, aga kuna selle nädala ilmateade ei ole kõige sõbralikum, siis hiljemalt kolmapäevaks on

Karl Sebastian Dremljuga kolmel korral esikolmikus

Lätis Siguldas toimunud mäesuusatamise Balti karikasarja etapil jõudis Karl Sebastian Dremljuga U16 vanuseklassis kõigil kolmel alal esikolmikusse. Esikoha võitis ta laupäeval superslaalomis. Eile sai Dremljuga paarisslaalomi kvalifikatsioonis küll parima aja, kuid kaotas finaalis lätlasele Pauls Rubenisele, reedel tuli slaalomis kolmandaks. Sama vanuseklassi tüdrukute seas oli Jane Paulus kahel esimesel võistluspäeval kaheksas, ka paarisslaalomis ei õnnestunud

Võrumaa sai talimängude ujumisvõistlusel seitsmenda koha

Valgas üleeile peetud Eestimaa talimängude ujumisvõistlustel oli Võrumaa ujujatest parim Annika Kinna, kes võitis naiste 35+ vanuseklassis 100 meetri rinnuliujumises ajaga 1.47,05 pronksmedali. 100 meetri vabaujumises tuli ta 1.24,10-ga neljandaks ja 100 meetri seliliujumises 1.35,16-ga viiendaks. Võistkondlikult sai Võrumaa üheksa võistkonna seas seitsmenda koha, parim oli Tartumaa. Enamik Eestimaa talimängude võistlusi peetakse järgmisel nädalal, 3.–5.