Koduseinad Famila/Võru VK-d kaotusest ei päästnud

Naiste võrkpalli Balti liigas viimasel kohal olev Famila/Võru VK pidi taas kaotusekibedust tundma, kui jäi täna koduväljakul 1:3 alla Jelgava/LU-le. Lätlannad võitsid esimesed kaks geimi 25:19 ja 25:12, siis Võru naiskond kolmanda geimi 25:17. Neljas geim jäi viimaseks ning see langes numbritega 25:15 külaliste saagiks. Homme mängivad võrulannad liigas teisel kohal oleva Kohila VK/E-Service’iga, kellele

Rõuge Saunamaa lisas tabelisse kolm punkti

Eesti saalijalgpalli II liigas oli Rõuge Saunamaa vastaseks täna võõrsil Tallinna FC Hell Hunt, mäng lõppes Võrumaa vutimeeste 12:5 võiduga. Kohtumise esimene poolaeg lõppes 4:4, aga teisel poolajal dikteerisid sündmuste käiku Rõuge vutimehed. Kristo Perli kõmmutas palli vastase puuri viiel korral. Oliver Ossipov ja Kristjan Kimmel lõid kumbki kaks väravat ning jala said valgeks ka

Hanna-Mai Vaikla lõpetas viievõistluse 3745 punktiga

Hanna-Mai Vaikla lõpetas täna Tallinnas rahvusvahelisel mitmevõistlusel naiste viievõistluse 3745 punkti ja kaheksanda kohaga. Eesti talviste meistrivõistluste arvestuses oli ta neljas, U23 vanuseklassis võitis hõbemedali. 19-aastane Võrust pärit kergejõustiklane alustas võistlust 9,13-ga 60 meetri tõkkejooksus, ületas seejärel kõrgushüppes 1.62 ja tõukas kuuli 12.16. Kaugushüppes oli Vaikla tulemus 5.73 ning viimasel alal, 800 meetri jooksus 2.32,44.

Võrumaa noored suusatajad saavutasid kaks esikohta

Eesti noorte suusasarja tänasel etapil Haanjas võidutsesid võrulastest ühistardiga klassikasõitudes Karl Sebastian Dremljuga ja Johanna Udras. Esimene oli kiireim M16 vanuseklassi 5 km distantsil, teine N15 vanuseklassi 3,2 km sõidus. M11 vanuseklassis saavutasid Daniel Varikov ja Toni Andree Saarepuu vastavalt teise ning kolmanda koha. Kolmandaks tulid ka Art-Kristjan Olesk M18 ja Maarja Olesk N11 vanuseklassis.

VK Werro võttis rahvaliigas järjekordse võidu

VK Werro võrkpallimeeskond võitis Eesti rahvaliigas täna SK Ridala 3:0 ning on täisedu kaheksa võiduga I tugevusgrupi liider ja kindlustanud endale koha mai alguses Saaremaal toimuvale finaalturniirile. Kääpal peetud mängus andsid võrulased külalistele Läänemaalt geimides vastavalt 16, 18 ja 23 punkti. Võru meeskonnal on põhiturniiril ees veel kaks mängu.

Parksepa SK/Võru alistas võõrsil Roofix/Põlva

Võru-Põlva korvpalli ühisliiga esiliigas alistas Võrumaa esiklubi Parksepa SK/Võru eile võõrsil Roofix/Põlva 84:75 (46:38). Võitjatele tõi Martin Kulberg 27 ja Tanel Zupsman 24 silma, kaotajaist oli 37 punktiga üleplatsimees Mairo Padar. II liigas võitis KK Rõuge eile koduväljakul Sõmerpalu valla II meeskonda 77:50 (46:28; Rasmus Kolling 35, Kevin Kaldmäe 16 – Airis Kasak 12, Anti