Steven ja Jakko Viilo tulid Sarma rallil oma klassis kolmandaks

Steven ja Jakko Viilo (Mitsubishi Lancer Evo IX) saavutasid Läti meistrivõistluste etapiks olnud Sarma rallil absoluutarvestuses 12. ja oma võistlusklassis kolmanda koha. Täna toimunud ralli võitsid soomlased Kalle Rovanperä ja Risto Pietiläinen (Škoda Fabia R5), kellele Võru rallimehed kaotasid ligi seitsme minutiga. Oma võistlusklassis edestasid Viilosid vaid lätlased Janis Vorobjovs – Ivo Pukis (Mitsubishi Lancer

Andre Kurg ja Mihkel Mürk võitsid jäärajasõidu Eesti karikaetapi

Andre Kurg võitis eile Viljandis jäärajasõidu Eesti karikavõistluste etapil 2WD esiveoliste autode klassis esikoha, Dauri Demant tuli samas klassis neljandaks ja Rivo Vähi seitsmendaks. 4WD mini-klassis oli Kurg kolmas. 4WD-klassis võitis esikoha Mihkel Mürk, Alar Rosenberg sai kaheksanda koha. 2WD tagaveoliste autode klassis tuli Rainer Umbleja teiseks.

Famila/Võru VK naiskond kaotas Alytusele 0:3

Naiste võrkpalli Balti liigas jäi Famila/Võru VK täna võõrsil Alytuse Prekyba-Paramale alla 0:3. Geimides teenisid võrulannad 20, 15 ja 20 punkti. Suurima panuse punktisaaki andsid 8 silmaga (vastavalt +7 ja +2) Haide Haring ja Hanna-Liisa Ilves. Võrulanand teenisid pallingul vastasest küll kolm punkti rohkem (5-2), kuid jäid selgelt alla nii rünnakuefektiivsuses (30% vs 43%) kui

Õilme Võro tegi kuldse duubli, kulla teenis ka Martin Paakspuu

Eesti juunioride ja noorsooklassi talvistel kergejõustikumeistrivõistlustel Tartus valitses U23 neidude sprinti Õilme Võro, sama vanuseklassi noormeeste teivashüppe võitis Martin Paakspuu. 21-aastane Võru vallast pärit sprindineiu sai esmalt kaela 60 meetri jooksu kulla ja seda ajaga 7,54, mis annab talle Eesti hooaja edetabelis teise koha. Oma nimel olnud senisest täiskasvanute Võrumaa sisetippmargist kärpis Võro kaks sajandikku

Raido Ränkel tuli teist aastat järjest Eesti sprindimeistriks

Raido Ränkel võitis täna Otepääl murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel meeste vabatehnikasprindis kuldmedali. Juba kvalifikatsioonis kiireimat aega näidanud Ränkel jättis finaalis kõik lõpusirge otsustada ning edestas finišispurdis kahvatumat värvi medalid teeninud Karel Tammjärve ja Kristjan Kolli. Eesti sprindimeistriks tuli 27-aastane Võru suusaklubi esindaja ka mullu, lisaks on ta sel alal võitnud kolm Eesti meistrivõistluste hõbemedalit. Tänase esikohaga

Han Hendrik Piho jõudis kontinentaalkarikasarjas punktikohale

Han Hendrik Piho teenis sel hooajal kahevõistluse kontinentaalkarikasarjas teist korda punkte, kui sai täna Austrias Eisenarzis toimunud võistlusel 21. koha. Esikoha võitis Kristjan Ilves. Ilves asus liidriks juba hüppevõistluse järel, kus sai kirja 106meetrise hüppe, ning hoidis esikohta ka suusarajal. Han Hendrik Piho oli hüppemäel 93,5 meetri pikkuse hüppega 41. (+2.06), 10 km distantsil sõitis

Estoloppeti sari käivitus Alutaguse maratoniga

Terje Piirmann sai täna Estoloppeti sarja kuuluval Alutaguse maratonil naiste konkurentsis seitsmenda (üldjärjestuses 127.) koha. Kiireimaks naiseks olnud Reeda Tuulale kaotas ta nelja ja poole minutiga. Maratoni üldvõidu võttis Martti Himma, kes läbis 30 km ajaga 1:16.33,8. Raul Olle oli kaheksas. Alutaguse maraton oli tänavu Estoloppet sarjas alles esimene võistlus, sest varem kavas olnud Viru