Võru-Põlva ühisliigas saatis täna edu külalisi

Võru-Põlva korvpalli ühisliigas peeti täna kolm mängu, mis kõik lõppesid külaliste võiduga. Esiliigas alistas Parksepa SK/Võru Kuldres SK Urvaste 82:62 (36:37; Rael Kalmus 20 – Eiko Roosimaa 27) ja SK Känguru Sõmerpalus sealse valla meeskonna 64:51 (30:25; Martin Johannes Liba 24 – Kauri Täht ja Enri Himma 14). II liigas kaotas Kuldre kool KK Rõugele

Medalirohke lõikuspäev: kuld, kaks hõbedat ja kolm pronksi

Eesti noorsoo ja juunioride talviste kergejõustikumeistrivõistluste teine päev Tartus kujunes Võru Lõunalõvile edukaks: võideti kokku kuus medalit, millest kirkaimaiks Allan Katšmazovi kuld 13.77-ga U23 noormeeste kolmikhüppes. Martin Paakspuu lisas eilsele U23 teivashüppekullale täna hõbemedali kõrgushüppes, ületades 1.93. Hõbedase medali sai kaela ka Hanna-Mai Vaikla 5.81 eest sama vanuseklassi neidude kaugushüppes. Kuulitõukes võitsid Võru neiud kaks

Kail Piho sai sel hooajal silma pähe

Kahevõistluse kontinentaalkarikasarja etapil Austrias eisenerzis sai Kail Piho täna 27. koha ja teenis selles sarjas hooaja esimesed punktid. Etapivõidu saavutas teist päeva järjest Kristjan Ilves. Kail Piho tõusis punktisaajate hulka hüppevõistluse 43. kohalt (+2.08). Suusarajal oli tema aeg päeva 15. ning Ilvesele kaotas ta finišis 2.21,6-ga. eile 21. koha saanud Han Hendrik Piho diskvalifitseeriti, sest

Võru võrkpallinaiskond sai Kaunases kiire 0:3 kaotuse

Famila/Võru VK võrkpalinaiskond kaotas täna võõrsil Balti liiga liidrile TK Kaunas-ASU-le 0:3. Võrulannade päralt on turniiritabelis viimane rida. Mäng kujunes Kaunase naiskonna jõudemonstratsiooniks. Võõrustajad kulutasid esimeseks 25:11 geimivõiduks vaid 14 minutit ja võitsid sama tulemusega kiirelt ka teise geimi. Kolmas geim oli veidi tasavägisem, kuid 25:17 jäi peale ikkagi Kaunase naiskond ning vähem kui tunniga

Raido Ränkel võitis Eesti meistrikulla ka 15 km sõidus

Raido Ränkel lisas Otepääl Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlustel eilsele sprindikullale täna esikoha ka meeste 15 km klassikasõidus. 27-aastane Ränkel on nüüd seitsmekordne Eesti meister. Neist meistritiitlitest neli on ta võitnud individuaaldistantsidel. Ajaga 39.31,2 tänase sõidu lõpetanud Ränkel pidas esikoha eest maha tõsise lahingu Andreas Veerpaluga, keda ta lõpuks edestas vaid 1,6 sekundiga. „Ei tulnud kuigi kergelt,

Karolina Roometsale noortesarja etapil topeltvõit

Tallinnas eile toimunud kahevõistluse ja suusahüpete Eesti noortesarja etapil oli Võru spordikooli lastest edukaim Karolina Roomets, kes saavutas MN10 vanuseklassis mõlemal alal esikoha. Kahevõistluses võitis M12 vanuseklassis Sten-Jörgen Leis ja N12 vanuseklassis Stella Troska. Konkurentsivaeses vabaklassis oli mõlemal alal parim Triinu Hausenberg. Võrumaa sportlaste tulemusi. Suusahüpped. MN14 5. Kerstin Miško, 6. Kaspar Mill, 7. Oliver

Rõuge Snaiprid tegid Lätis ajalugu

Rõuge Snaiprid saavutasid eile Lätis Apes peetud jäähokiturniiril teise koha, ühtlasi saadi esmakordselt ühel turniiril jagu kahest Läti meeskonnast. Rõuge hokimeheeste mäng Žiguri meeskonnaga lõppes 1:1 (värav Taavi Tuvike), aga bullitiseerias, kus täpsed olid Janek Eks ja Kevin Tikenberg, jäädi peale 2:1. Aluksnet võideti 3:1 (Tikenberg, Virgo Eiche, Eks), esikoha saatuse otsustanud mängus kaotati aga

Joosep Perv võitis Haanjas Eesti noortesarja etapi

Haanjas eile toimunud Eesti laskesuusatamise noortesarja etapil võitis võrulastest esikoha Joosep Perv, kes M17 vanuseklassi 10 km distantsil edestas lähimaid konkurente enam kui poolteise minutiga. N21 vanuseklassis tuli Regina Oja teiseks ja N15 vanuseklassis Gerda Narusk kolmandaks. Harrastajatest sai teise koha Timo Truu. M40 klassis võitis esikoha Heiki Kanistik, kolmas oli Tõnis Räim. M17 vanuseklassi