Famila/Võru VK kaotas Audentese SG/Noortekoondisele

Famila/Võru VK kaotas Eesti naiste võrkpallimeistrivõistlustel eile Viljandis Audentese SG/Noortekoondisele 0:3. Vastastele oli see sel hooajal alles esimene võit. Mäng oli tasavägine, kuid geimide lõpus veidi kindlamad noortekoondise tüdrukud. Võru naiskond kaotas geimid 26:28, 23:25 ja 26:28.

Selgusid Võrumaa 1.-3. klassi meistrid rahvastepallis

Võrumaa 1.-3. klasside meistriks rahvastepallis tulid Võru Kreutzwaldi kooli poisid ja Võru Kesklinna kooli tüdrukud. Poiste turniiril jõudsid esikolmikusse veel Puiga põhikool ja Võru Kesklinna kool ning tüdrukute turniiril Osula põhikool ja Puiga põhikool. Kahest segavõistkonnast oli parem Varstu keskkool, kes alistas Mõniste kooli. Võrumaa 1.-3. klasside meister poiste rahvastepall on Võru Kreutzwaldi kool. Foto:

Jätka lugemist →

Hanna Moor noorte olümpiafestivalil sprindis 32.

Hanna Moor sai täna Türgis Erzurumis Euroopa noorte olümpiafestivalil laskesuusatamises tüdrukute 6 km sprindis 32. koha. 17-aastane Vastseliina neiul tuli sõita kolm trahviringi ning kulla võitnud Camile Bened’le (Prantsusmaa) kaotas ta 3.17,8-ga. Teine Eesti tüdruk Ksenia Pribõlovskaja oli 46 võistleja seas 43. Homme on tüdrukutel kavas jälitussõit. Hanna Moor. Foto: Uku Vislapuu

Annemarii Bendi jäi noorte olümpiafestivalil eelviimaseks

Euroopa noorte olümpiafestivalil Türgis Erzurumis sai Annemarii Bendi täna tüdrukute suusahüpetes 14 võistleja seas eelviimase koha. 15-aastane Võru spordikooli kasvandik hüppas 63 ja 57 meetrit ning sai selle eest kokku 57,6 punkti. Ainsana edestas ta Slovakkia tüdrukut. Bendi ise jäi oma võistlusega rahule. „Esimene hüpe õnnestus hästi, teine hüpe halvemini, sest läks kiirustamiseks ja oleksin

Jätka lugemist →

Võrumaa noortele noortesarja kokkuvõttes kaks esikohta

Läinud nädalavahetusel Tallinnas Nõmme lumepargis toimunud mäesuusatamise Eesti noortesarja viimasel etapil Võrumaa lapsed küll ei osalenud, kuid see ei takistanud neid sarja kokkuvõttes kõrgetele kohtadele tõusmast. U16 vanuseklassis tuli sarja üldvõitjaks poistest Karl Sebastian Dremljuga ja tüdrukutest Jane Paulus, U10 tüdrukutest saavutas kolmanda koha Maria Jürisaar.