Võru naiskond jäi veerandfinaalis kaotusseisu

Naiste võrkpalli meistriliigas kaotas Famila/Võru VK täna võõrsil Tallinna Ülikoolile 0:3 ja jäi veerandfinaalseerias kaotusseisu. Esimeses geimis teenisid võrulannad vaid 17 ja teises 15 punkti. Kolmandas geimis suudeti pealinlastega pikemalt sammu pidada, kuid lõpuks jäädi 24:26 ikkagi alla. Korduskohtumine peetakse 26. veebruaril Võrus. Juhul kui võrulannad võidavad, tuleb otsustav kolmas mäng 9. märtsil Tallinnas.

Regina Oja oli juunioride MMil 12,5 km distantsil 45.

Regina Oja alustas juunioride laskesuusatamise MMi Slovakkias Brezno-Osrblies tänasel 12,5 km distantsil saadud 45. kohaga. Kuldmedali võitis kanadalanna Megan Bankes lõpuajaga 37.22,0. Hooaja esimesel poolel tervisega kimpus olnud ja seetõttu vähe harjutada saanud Oja sai kirja kaks trahviminutit, mõlemad esimeses püstitiirus, ning kaotas võitjale 6.15,7-ga. Eesti neidudest võistles veel Susan Külm, kes sai 69 võistleja

Raido Ränkel ja Marko Kilp jäid MMil viiendasse kümnesse

Põhja suusaalade MMi algus Soomes Lahtis Võrumaa suusasõpradele midagi rõõmustavat ei pakkunud – Raido Ränkel sai tänases meeste vabatehnikasprindis 46. ja Marko Kilp 50. koha. Kvalifikatsioonist ei pääsenud edasi ükski Eesti suusataja. Eelvõistluse kiireim oli ajaga 3.11,72 Sergei Ustjugov (Venemaa). Ränkel kaotas talle 16,80 ja Marko Kilp 17,58 sekundiga. Veerandfinaalikohast jäi Ränkelil puudu ligi kuus

Nädalavahetusel toimub 22. korda judoturniir Võru Kevad

Eeloleval nädalavahetusel toimub Võrus 22. korda rahvusvaheline noorte judoturniir Võru Kevad, kus tänavu osalevad kuue riigi sportlased. Peale Eesti on judokaid Võrus veel Soomest, Lätist, Leedust, Ukrainast ja Venemaalt. Tänahommikuse seisuga oli registreerunud 456 võistlejat. Võru Kevad avatakse Võru spordikeskuses laupäeval, 25. veebruaril kell 10. Esmalt lähevad tatamile U16 vanuseklassi judokad, U18 võistlus algab umbes

Enno Raag pälvis Võrumaa vapimärgi

Võru judotreener Enno Raag (67) pälvis iseseisvuspäeva puhul välja antud maakonna kõrgeima autasu – Võrumaa vapimärgi. 1973. aastal alustas Raag toonases Võru 1. keskkoolis judoringi juhendamist. Mõne aasta pärast asutati koos innukamate kaasamõtlejatega judoklubi Rei, mille hingega eestvedaja ja pühendunud treener on Raag tänaseni. Tema visadus ja otsus olmeraskusi trotsida on aidanud judo üle rasketest

Kaisa Bahmatšev pälvis EOK ja HTM-i haridusstipendiumi

Võrust pärit võrkpallur Kaisa Bahmatšev, kes praegu mängib TTÜ/Tradehouse’i naiskonnas, pälvis Eesti Olümpiakomitee (EOK) ning haridus- ja teadusministeeriumi (HTM) haridusstipendiumi kõrghariduse omadnamiseks 2016/2017. õppeaasta kevadsemestril. EOK ning HTM-i haridusstipendiumi saavad kokku 28 endist ja praegust tippsportlast 14 alalt. Kokku toetavad EOK ja HTM tippsportlaste õpinguid sel semestril 22 834 euroga. Haridusstipendiumi saajad valis välja stipendiumikomisjon,

SK Urvaste kaotas ühisliigas Roofix/Põlvale

Võru-Põlva korvpalli ühisliigas kaotas SK Urvaste eile koduväljakul Kuldres Roofix/Põlva meeskonnale 76:82 (46:40). Võõrustajate parim oli 26 punktiga Renee Kilter, kes sai kirja viis täpset kolmepunktiviset. Eiko Roosimaa lisas 22 punkti. Külalistele tõi kuus kaugviset tabanud Mairo Padar 28 silma.