Tanel Leok sai MMi avaetapil 18. koha

Tanel Leok alustas motokrossi MXGP-klassi MM-sarja Kataris Losailis, kus sai täna kahe sõidu kokkuvõttes 18. koha. Esimese sõidu lõpetas Leok 16. ja teise 17. mehena. Võistlejaid oli Kataris napilt, vaid 21. Leok võitles kehva enesetundega ja ütles EMFi vahendusel kommentaariks, et ei jõudnud sõitudes lõpuni pingutada, eriti just teises sõidus. „Pean enda kallal veel vaeva

Võru maadlustüdrukud võitsid medaleid

Valgas täna toimunud Valga lahtistel meistrivõistlustel Kreeka-Rooma maadluses ja naistemaadluses saavutasid Võru spordikooli maadlejad kolm auhinnalist kohta ning kõik tüdrukute konkurentsis. Teise koha saavutas Mia Kangur (-30kg), kolmandaks tulid Marleen Luik (-30 kg) ja Leandra Udras (-48 kg). Poistest said nii Marcus Luik (-46 kg) kui ka Samuel Veske (+55 kg) neljanda koha. Lisaks Eesti

Võru Kevade esimesel päeval maadlesid vanemad judokad

Noorte judoturniiril Võru Kevad maadlesid täna A- ja B-vanuseklassi noored. Võru judoklubi Rei eest oli väljas vaid kaks judokat, kumbki medalivõiduni ei küündinud. A-klassi kehakaalus kuni 90 kg võitis Richard Kuklane neljast vastasest ühte ning sai neljanda koha. B-klassi kehakaalus kuni 50 kg jagas Egerti Kiisk 7.–8. kohta. Suurima kullasaagi korjasid täna Läti noored sportlased,

Regina Oja jättis juunioride MMil sprindi pooleli

Juunioride laskesuusatamise MMil Slovakkias Brezno-Osrblie Regina Oja täna neidude 7,5 km sprindis tulemust kirja ei saanud. Esimese tiirus, kus lasti lamades, jäi Ojal üks märk üles ning vaheaegades oli ta sel hetkel 48. kohal, aga katkestas siis sõidu. Kulla võitis itaallanna Michela Carrara, kes tabas kõik märgid ja lõpetas sõidu ajaga 20.57,8. Susan Külm oli

Timmo Mõts tuli jäärajasõidu Eesti meistriks

Timmo Mõts tuli jäärajasõidus krossinaeltega tsiklite MX A-klassis Eesti meistriks. Eile Pärnus sõidetud etapil jäi Mõts Tamur Talviku järel küll teiseks, kuid kahe etapi kokkuvõttes andsid kogutud 97 punkti esimese etapi võitnud Võrumaa motomehele esikoha. Teiseks tuli 82 punktiga Ivo Laur ja kolmandaks 74 punktiga Leo Laur. Piikrehvidega MX Open-klassis tuli Mõts nii eile kui

Rivo Vähile ja Karl Tarrendile Pandivere rahvarallil klassivõit

Rivo Vähi ja Karl Tarrend (Honda Civic) võitsid eile Lääne-Virumaal toimunud Pandivere rahvarallil 2WD-V-klassis esikoha, absoluutarvestuses said nad 15. koha. J18-klassis olid Kristjan Lepind ja Mirko Kaunis (Mitsubishi Colt) viiendad. Ralli üldvõidu võtsid Martin Vaga ja Joosep Ausmees (Mitsubishi Lancer Evo VIII).

Võru-Põlva ühisliiga II liigas peeti kaks mängu

Võru-Põlva korvpalli ühisliiga II liigas võitis Puiga/Viking Security üleeile kodus Räpina spordikooli 61:56 (33:33; Rico Andreas Vene 18 (3 kolmest) – Ragnar Lõhmus 22) ja Antsla eile võõrsil KK Rõuget 71:54 (29:28; Sten Põder 31 (4) – Rasmus Kolling 19). Tabel (võidud ja kaotused) 1. Räpina spordikool 4-1, 2. Antsla 3-1, 3. KK Rõuge 3-2,