Martti Nõmme pääses MMi suurel mäel põhivõistlusele

Martti Nõmme sai täna MMil Lahtis suure mäe suusahüppevõistluse kvalifikatsioonis 35. koha ning lunastas pääsme homsele põhivõistlusele. Võru noormehe hüppe pikkuseks mõõdeti täna 108,5 meetrit ning punkte sai ta kirja 89,1. Nõmme selja taha jäi 16 konkurenti, teiste seas ka 102 meetrit hüpanud ja esimesena joone alla jäänud Artti Aigro. 111-meetrise hüppe teinud Kaarel Nurmsalu

Han Hendrik Piho mahtus napilt 40 parema hulka

Põhja suusaalade MMil Lahtis peeti täna suure mäe kahevõistlus, Han Hendrik Piho lõpetas selle 39. ja Kail Piho 43. kohaga. Hüppemäel oli parim mees täna 132-meetrise hüppega austerlane Mario Seidl. Han Hendrik Piho hüppe pikkuseks mõõdeti täpselt 100 meetrit ja ta sai 55 mehe seas 77,8 punktiga (+3.58) 49. koha. „Pigem ei ole rahul, aga

Raido Ränkel lõpetas MMi 15 km sõidu 34. kohaga

Raido Ränkel sai täna Soomes Lahtis Põhja suusaalade MMil murdmaasuusatamise 15 km klassikadistantsil 34. koha. „Natukese parem võistlus kui Otepää MK-l. Võrreldes sellega jaksas juba natuke pingutada,” ütles Ränkel intervjuus ETV-le. Ränkel püsis kogu sõidu vaheaegades neljanda kümne alguses. Ajaga 36.44,0 võitjaks tulnud soomlasele Iivo Niskanenile kaotas ta lõpuks kolme minuti ja 16,5 sekundiga. „Olud

Haanjas peeti EKSLi meistrivõistlused suusatamises

Täna Haanjas peetud Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlustel murdmaasuusatamises võitis 1.-9. klasside arvestuses suurtest koolidest esikoha Võru Kreutzwaldi gümnaasium ning kolmandaks tuli Võru Kesklinna kool, väikeste koolide konkurentsis sai Haanja kool teise koha. 10.-12. klasside arvestuses võidutses Võru gümnaasium. Kuni 5. klasside vabatehnikasõitudes saavutasid nii poistest kui ka tüdrukutest kolmikvõidu Võrumaa lapsed: tüdrukutest olid kolm paremat

Haanja maraton toimub tänavu matkana

43. Haanja maraton toimub suusamatkana. Start kuni 30 km pikkusele distantsile antakse laupäeval, 4. märtsil kell 11.30. Pool tundi varem toimuvad lastesõidud, kuhu oodatakse kõiki väikeseid suusasõpru. Võistluse korraldaja Aare Eiche sõnul muutus raja olukord ööpäeva jooksul drastiliselt. „Kui esmaspäeval läks traktor veel 40 km pikkusele suusarajale, siis öösel sadama hakanud vihm ning teisipäevased soojakraadid