Rõuge vutimehed andsid karikafinaalis favoriidile kõva lahingu

Rõuge Saunamaa vastuhakk suurfavoriidile Tallinna SK Augur Enematile Eesti saalijalgpalli karikafinaalis lõppes lisaajal küll 5:6 kaotusega (normaalaeg 4:4), kuid enam kui neljasajapealise kodupubliku ees näidati üle ootuste head mängu ning kahe meeskonna klassivahet kuigi palju märgata polnud. „Üllatavalt tasavagiseks kujunes see mäng. Kodupubliku toetus oli uskumatu ja see pani pingutama. Tahaks loota, et oli kõigile

Võru tüdrukud saavutasid kaksikvõidu

Eestimaa talimängude tänasel suusahüppevõistlusel Otepääl riisusid naiste arvestuses koore Võrumaa tüdrukud – kaksikvõidu saavutasid Annemarii Bendi ja Triinu Hausenberg. Võrulaste tulemusi. M16 poisid 6. Sten-Jörgen Leis, 8. Kaspar Mill, 9. Oliver Kimask. Naised 5. Carena Roomets, 6. Kerstin Miško, 7. Stella Troska, 8. Carolina Roomets.

Karel Kutsar noppis Eestimaa talimängude kuldmedali

Karel Kutsar võitis täna Sõmerpalu motohallis peetud Eesti talimängude motokrossil MX Open-klassis esikoha, Allar Pent tuli seitsmendaks. Hobiklassis saavutas Janno Schmidt Raplamaa mehe Hans Arvet Tilga järel teise koha. 85 cm3 klassis tõi Võrumaale viienda koha Mikk Kallion, esikoha võitis Järgen-Matthis Talviku Pärnumaalt. Naisi võistles kaks, esikoha sai neist Kris Jalas.

Maadlejatele Eestimaa talimängudelt kolm medalit

Võrumaa maadlejad võitsid täna Valgas Eestimaa talimängude maadlusvõistlusel Kreeka-Rooma maadluses kolm medalit. Hõbemedali teenisid Ats Mitt (-66 kg) ja Andres Heliste (-80 kg), pronksi Aavo Karbus (-85 kg). Lisaks sai Rene Kõrtsmann (-08 kg) kaheksanda koha.

Võru spordikooli lastele mitu esikohta

Eesti kahevõistluse ja suusahüpete noortesarja tänasel etapil Otepääl selgusid ka Eesti noorte meistrid MN12 ja MN14 vanuseklassis. M12 vanuseklassis võitis Sten-Jörgen Leis kahevõistluse ja tuli suusahüpetes teiseks. N12 kahevõistluses olid kaks paremat Stella Troska ja Carena Roomets, kes suusahüpetes said vastavalt teise ja kolmanda koha. N14 vanuseklassi kahevõistluse võitis Kerstin Miško, suusahüpetes sai ta teise

Võrumaa suusatajad võitsid täna kaks medalit

Eestimaa talimängude murdmaauusatamisvõistlustel Otepääl jäi Võrumaa suusatajate tänaseks säravamaks saavutuseks Uuno Ruusi (Vastseliina vald) esikoht M60 vanuseklassis. M18 vanuseklassis võitis Klaus Mark Kolpakov (Võru vald) hõbemedali N16 vanuseklassis jäi esimesena medalita Johanna Udras (Võru vald). M18 vanuseklassis sai Karel Nagel (Võru linn) viienda koha. Uuno Ruus ootab stardikäsklust. Foto: Võrumaa spordiliit Võrumaa suusatajate tulemusi. Mehed