Heliose U12 poisid mängisid Tammeka Juunior Cupil

Võru FC Heliose 2006. aasta poisid said täna Tartus Tammeka Juunior Cupil kaheksanda koha. Alagrupis kaotati Tammekale 0:1 ning tehti väravateta viik Rakvere Tarvaga, sellele järgnenud ja veerandfinaali pääseja otsustanud penaltiduell võideti 2:1. Karistuslööke tuli lüüa ka 0:0 lõppenud veerandfinaalmatši järel hiljem turniiri võitjaks tulnud Tartu Merkuur-Juunioriga ning seekord kaotati penaltid 1:2. Seejärel jäädi alla

Võrus selgusid Eesti meistrid tõstmises

Võrus täna toimunud Eesti meistrivõistustel tõstmises käis tõstepõrandal ka üks Võrumaalt pärit tõstja – naiste kehakaalus kuni 63 kg võitis Mõniste vallas sirgunud ja Võrus gümnaasiumis käinud 34-aastane Marianna Bogdanova kogusummaga 104 kg (rebimine 43 kg + tõukamine 61 kg) hõbemedali. Eesti parimale tõstjale Mart Seimile piisas üliraskekaalus kullavõiduks kogusummast 415 kg (180 kg +

Raido Ränkel jõudis Holmekolleni 50 km sõidu finišisse 40. mehena

Murdmaasuusatamise MK-etapil Norras Holmenkollenis sai Raido Ränkel täna meeste 50 km ühisstardiga klassikasõidus 40. koha. Ränkel jäi juba esimese viie kilomeetriga juhtgrupist ligi pool minutit maha ning sõidu käigus vahe parematega aina kasvas. Finišisse jõudis Ränkel 11 ja pool minutit pärast võitjaks tulnud Martin Johnsud Sundbyt (Norra), kelle võiduajaks fikseeriti 2:02.59,7. Algo Kärp edestas Ränkelit

Võru FC Helios sai viimases kontrollmängus kaotuse

Võru FC Heliose esindusmeeskond kaotas täna Tallinnas EJLi sisehallis viimases hooajaeelses kontrollmängus Viimsi JK II-le 0:4. Treener Jaanus Vislapuu sõnul polnud hoolimata mitmete põhimeeste puudumisest meeskondlik mängupilt paha, aga tehti rumalaid individuaalseid vigu ja sealt tulid ka väravad. Oma nelja-viit head väravavõimalust ära kasutada ei suudetud. II liiga avavoorus mängib Võru FC Helios tuleval laupäeval,

Võru noored suusatajad medalivõiduni ei jõudnud

Võrumaa suusatajad täna Valgehobusemäel toimuvatel Eesti noorte meistrivõistlustel eraldistardist vabatehnikadistantsidel medalivõiduni ei küündinud, nii Karl Sebastian Dremljuga kui ka Johanna Udras saavutasid neljanda koha. M16 vanuseklassi 4,5 km distantsil kaotas Dremljuga kulla võitnud Tallinna poisile Markus Rene Epnerile vaid kaheksa sekundiga ning pronks jäi vaid 2,8 sekundi kaugusele. Sama vanuseklassi tüdrukute 3 km sõidus kaotas

Tarvi Sikk sai IBU Cupi sprindis 81. koha

Tarvi Sikk sai täna Otepääl laskesuusatamise IBU karikasarja etapil meeste 10 km sprindis 81. koha. Esikoha võitis lõpuajaga 28.00,9 (2) Aleksandr Loginov (Venemaa). Sikk pidi sõitma kolm trahviringi ning jäi võitjast maha 4.48,9. Eestlasi oli 99 võistleja seas stardis kokku kuus. Võõrustajate parimana oli Kauri Kõiv 32., Sikk kaotas koondisekaaslastest ka 62. koha saanud Johan

Rene Zahkna lõpetas jälitussõidu 51. kohaga

Laskesuusatamise MK-etapil Soomes Kontiolahtis jõudis Rene Zahkna 12,5 km jälitussõidus finišisse 52. mehena. Viiendalt stardikohalt tõusis võitjaks täna ainsana kõik märgid tabanud Arnd Peiffer (Saksamaa), kes sai lõpuajaks 30.35,0. Kuna viis meest rajale ei läinud ja üks katkestas, õnnestus Zahknal 53. stardipositsioonilt koha võrra ettepoole tõusta. Ta pidi sõitma kolm trahviringi ning kaotas võitjale 4.57,8-ga.

Regina Oja seekord Otepääl punktikohale ei jõudnud

Erinevalt eelmisest võistlusest ei õnnestunud Regina Ojal täna Otepääl laskesuusatamise IBU karikasarja etapil naiste 7,5 km sprindis punktikohale jõuda. Sellest jäi tal puudu 20 sekundit ning protokolli läks 46. koht. Esikoha võitis Enora Latuilliere (Prantsusmaa), kes ületas lõpujoone ajaga 23.17,4 (1). Oja pidi samuti sõitma ühe trahviringi, kuid kaotas võitjale 3.02,7-ga. „Kindlasti oli raskem kui