Võrumaa suusasarja etapil võidutses olümpiavõitja

Võrumaa suusasarja tänasel etapil Haanjas oli absoluutselt kiireim mees kahekordne olümpiavõitja Andrus Veerpalu, kes sõitis 7,2 km eraldistardist klassikasõidus välja aja 17.35,2 ja võitis M40 vanuseklassi esikoha. M21 vanuseklassi võitja Marko Kilp kaotas Veerpalule 3,6 sekundiga ja M18 vanuseklassi kiireim Art-Kristjan Olesk 46,7 sekundiga. Naistest olid 5,4 km distantsil kolm kiiremat Johanna Udras (N16; aeg

Kail Piho jäi esimesena põhivõistluse ukse taha

Kahevõistluse MK-etapil Norras Trondheimis sai Kail Piho täna kvalifikatsioonis 51. koha ja oli esimene õnnetu, kel homme põhivõistlusele asja pole. Piho hüppe pikkuseks mõõdeti 103,5 meetrit ning ta edestas vaid kolme konkurenti, sealhulgas kahte diskvalifitseeritud sportlast. Parima hüppe tegi austerlane Mario Seidl, kes lendas 138 meetrit. Kristjan Ilves pääses edasi 10. ja Karl-August Tiirmaa 46.

Talis Timmi võitis Lätis 200 meetri jooksu

Läinud nädala laupäeval Lätis toimunud sisekergejõustikuvõistlusel Kuldigas Kauss võitis Võru spordikooli poiss Talis Timmi U16 vanuseklassis 24,82-ga 200 meetri jooksu ja tuli 60 meetri jooksus 7,64-ga teiseks. Võru tüdrukutest olid viienda kohaga parimad Marite Mäesaar 200 meetri jooksus (aeg 28,44) ja Eleriin Hirv kuulitõukes (tulemus 10.12).