Kail Piho jäi Schonachi MK-etapil joone alla

Kahevõistluse tänavuse MK-sarja viimasel etapil Saksamaal Schonachis ei õnnestunud Kail Pihol põhivõistlusele murda, sest tänases kvalifikatsioonivoorus pidi ta 57 mehe seas leppima 55. kohaga. Piho hüppas 82,5 meetrit, samas kui pikima hüppe teinud jaapanlane Akito Watabe lendas 105 meetri kaugusele. Piho selja taha jäid vaid koondisekaaslane Karl-August Tiirmaa ja üks diskvalifitseeritud konkurent. Kristjan Ilves jagas

Rene Zahkna lõpetas MK-hooaja Oslo sprindi 72. kohaga

Eesti laskesuusatajate MK-hooaeg lõppes Norras Oslos tänaste sprintidega, sest homsesse jälitussõitu keegi ei pääsenud. Parimaks jäi Rene Zahkna 72. koht. Meeste 10 km sprindi võitis kodupubliku rõõmuks Johannes Thingnes Bø, kelle võiduajaks fikseeriti 24.53,3 (0). Zahkna tabas samuti kõik märgid, kuid kaotas võitjale 2.40,9-ga. 60 parema hulka ehk jälitussõitu pääsemisest jäi puudu 17 sekundit. Roland

Raido Ränkel ja Marko Kilp kordasid mullust kullavõitu

Raido Ränkel ja Marko Kilp tulid täna Jõulumäel Eesti meistriks murdmaasuusatamise sprinditeatesõidus. Teist aastat järjest Eesti meistriks kroonitud Võru suusaklubi duo edestas teiseks tulnud Tartu suusaklubi (Vahur Teppan, Karel Tammjärv) 11,75 ja kolmanda koha saanud Sparta spordiseltsi (Andreas Veerpalu, Aivar Rehemaa) 25,51 sekundiga. Noorte konkurentsis teenis Võru suusaklubi kaks medalit. M18 vanuseklassis saavutasid Karel Nagel

Võru koolipoiss võitis Hispaanias noorte golfiturniiri

Kümneaastane Võru koolipoiss Robin Udodov treenib ja võistleb sel talvel Hispaanias Costa del Soli golfiväljakutel, kus on näidanud mitmeid häid tulemusi. Varem Võru Helioses jalgpallitrennis käinud Võru Kreutzwaldi kooli 3. klassi poiss on golfiga tegelnud veidi vähem kui kaks aastat, aga juba osalenud edukalt laste golfiturniiridel nii Eestis, Lätis kui ka Hispaanias. „Hispaanias elades õpib

Henri Treial: eurohooaeg oli igati kordaläinud

Võrkpalli eurosarjades mängivatest eestlastest jõudis käesoleval hooajal kõige kaugemale ČEZ Karlovarskos palliv Võrust pärit temporündaja Henri Treial, kes murdis koduklubiga CEV Cupil veerandfinaali. Kuigi seal tuli paraku tunnistada praegu Prantsusmaa meistrisarjas kolmandat kohta hoidva ja 2005. aastal Meistrite liigas triumfeerinud Tours VB paremust, jääb Tšehhi klubil selja taha igati võimas teekond. Alustuseks mängiti kahel korral

EPL: Andres Raja küsis kohtu abil EOK käest saamata jäänud raha

Võrumaalt pärit kümnevõistleja Andres Raja sai 2008. aastal Pekingi olümpial 13. koha, kuid pidanud EOK-lt toetuse saamiseks olema koha võrra kõrgemal. Kuna üks tema konkurente hiljem dopingu tarvitamise tõttu diskvalifitseeriti, tõusis Raja esitosinasse. Ta soovis toetust tagantjärele kätte saada, kuid kohus keeldus hagi arutamast, kirjutas Eesti Päevaleht. Loe Delfist!