Rei judokad võitsid kaks kulda ja klubide esikohakarika

Täna Tartus peetud Eesti B-vanuseklassi meistrivõistlustel said kuldmedali kaela kaks Võru Rei judokat – Randel Päästel võitis esikoha kuni 55 kg ja Givi Kokhtashvili kuni 73 kg kaaluvate poiste seas. Klubide arvestuses tõi Rei Võrru esikohakarika. Päästel alistas teel kullavõiduni neli ja Kokhtashvili kolm vastast. Esikohamatšis oli esimene üle Artjom Žitnevist (Afina), teine Janari Olevist

Balti liiga võitjana triumfeeris Võrus Rakvere VK

Meeste Balti võrkpalliliiga tänavune võitja on Rakvere VK, kes eile ja täna Võru spordikeskuses toimunud liiga esineliku finaalturniiri otsustavas kohtumises mängis 3:2 (-12, -20, 22, 24, 13) üle Pärnu VK. Pronksimängus alistas Bigbank Tartu Selver Tallinna 3:2 (22, 23, -27, -22, 10). Eilsetes poolfinaalides võitis Rakvere VK liiga põhiturniiri võitjat Bigbank Tartut 3:1, Pärnu VK

Parksepa SK/Võru võitis ühisliigas Sõmerpalu valda

Võru-Põlva korvpalli ühisliigas saavutas järjekordse võidu turniiri liider Parksepa SK/Võru, alistades täna võõrsil Sõmerpalu valla meeskonna 79:55 (41:31). Parksepa SK/Võru resultatiivseim oli Robert Peterson 19 ja Sõmerpalul Fredi Parker 16 punktiga. II liigas pidi kamba peale kokku 14 kolmepunktiviset tabanud Kuldre kooli meeskond koduplatsil Antslale ikkagi 71:76 (30:29) alla vanduma. Kuldre parim oli viis kaugviset

Võrumaa lauatennisemeistriks tuli esmakordselt Mart Pae

Võrumaa tänavuseks lauatennisemeistriks meeste üksikmängus tuli Kuperjanovi jalaväepataljonis ajateenistuses olev Mart Pae, kes täna Väimela tervisekeskuses peetud turniiri esikohamängus alistas Agnar Pirnpuu 3:2. Pronksmedali teenis Arvi All 3:0 võiduga tiitlikaitsja Rainer Michelsoni üle. Meespaarismängus finaalis võitsid Pae ja All Michelsoni ja Indrek Penki 3:0. Pronksi said Urmas Paidre ja Agnar Pirnpuu. M40+ vanuseklassi üksikmängus võidutses

Medalivõiduks piisas distantsi läbisõitmisest

Otepääl sel nädalavahetusel peetud laskesuusatamise Eesti meistrivõistlustel polnud põhiklassides kohal hooaja viimasel MK-etapil võistelnud Eesti koondislasi ning avanenud võimaluse kasutasid ära Vastseliina noormehed Tarvi Sikk ja Timo Truu, kes jõudsid täiskasvanute konkurentsis kodustel meistrivõistlustel esmakordselt medalivõiduni. Eile teenisid Sikk ja Truu meeste 15 km distantsil nelja mehe konkurentsis Eno Vahtra järel hõbeda ja pronksi. Sikk

Raido Ränkel kaitses 50 km sõidus Eesti meistritiitlit

Raido Ränkel võitis täna Pärnumaal Jõulumäel murdmaasuusatamise Eesti meistrivõistlustel meeste 50 km ühisstardiga vabatehnikasõidu, korrates nii oma mullust tiitlivõitu. 27-aastase Võru suusaklubi mehe võiduaeg oli 1:55.35,3. Finišiheitluses edestas Ränkel vaid 0,4 sekundiga Alvar Johannes Alevit, pronksi sai Algo Kärp (+2,7). Marko Kilp katkestas. Ränkel on nüüd Eesti meistrivõistlustel täiskasvanute konkurentsis võitnud 12 kuldmedalit, neist seitse

Kahevõistluse ja suusahüpete noortesari jõudis lõpule

Otepääl tõmmati eile finaaletapiga joon alla Eesti kahevõistluse ja suusahüpete noortesarjale, kus võistkondliku esikoha saavutas Võru spordikool/Andsumäe suusaklubi. Vimasel etapil võitis M12 klassis kahevõistluse Sten-Jörgen Leis, suusahüpetes tuli ta teiseks. M12 tüdrukute kahevõistluses olid kaks paremat Stella Troska ja Carena Roomets, suusahüpetes kuulus neile vastavalt teine ja kolmas koht. M10 poiste seas tuli Markus Pungar