FC Vastseliina sai saali rahvaliiga finaalis lüüa

FC Vastseliina kaotas Eesti saalijalgpalli rahvaliiga finaalis Tallinna meeskonnale FC Lebo Ülesanne 2:5 (0:1). Mäng peeti eile Tabasalus ja Võrumaa meeskonna mõlemad väravad lõi Artur Palok. Mäng algas Vastseliina jaoks hästi, sest esimeste minutite jooksul saadi korduvalt ohtlikult löögile, kuid vastaste väravavaht nurjas kõik üritused. Poolaja keskel teenis Vastseliina ka penalti, kuid taas oli võõrustajate

Karl Sebastian Dremljuga võitis U16 poiste Balti karikasarja

Mäesuusatamise Balti karikasarja etapil Soomes Pyhäl võitis Karl Sebastian Dremljuga eile U16 vanuseklassi poiste suurslaalomi, saavutas päev varem slaalomis Vassili Palejevi (Venemaa) järel teise koha ning tuli oma vanuseklassis hooaja kokkuvõttes Balti karikavõitjaks. Suurslaalomis tuli Dremljuga ühtlasi ka Eesti U16 vanuseklassi meistriks. Jane Paulus oli U16 tüdrukute slaalomis parima Eesti mäesuusatajana seitsmes, suurslaalomis katkestas. Hooaja

Tanel Leokil läks Argentinas loodetust kehvemini

MXGP-klassi motokrossi MM-sarja etapil Argentinas pidi Tanel Leok (Husqvarna) leppima vaid kahe punkti ja kokkuvõttes 21. kohaga. Neuquénis toimunud võistlusel laupäeval ka kvalifikatsioonis 21. koha saanud Võrumaa motomees katkestas eile esimese sõidu tsikli tehniliste probleemide tõttu juba avaringil. Teises sõidus sai ta 19. koha, kaotades esimesena lõpetanud sloveenile Tim Gajserile (Honda) ringiga. Leoki sõnul kukkus

Sõmerpalus jõudis lõpule Adrenalin Arena Baltic Cup

Sõmerpalu motohallis sõideti eile Adrenalin Arena Baltic Cup motokrossisarja viimane etapp. MX A-klassis saavutasid Võrumaa motomehed Jan Jakobson ja Karel Kutsar kolme etapi kokkuvõttes Andero Lusbo järel teise ja kolmanda koha. Kutsar võitis küll viimase etapi, kuid osales kolmest osavõistlusest vaid kahel. MX BC-klassis võidutses nii eile kui ka sarja kokkuvõttes Leevi Timonen, naistest Maarit