Esikoha võitsid ka Võru Kreutzwaldi kooli poisid

Võru Kreutzwaldi kooli poisid kordasid Võrumaa 7.-9. klasside võrkpallimeistrivõistlustel oma kooli tüdrukute eilset esikohta. Täna Võru spordikeskuses toimunud nelja meeskonna turniiril loovutasid Lauluisa kooli poisid ainsa geimi mängus kolmandaks tulnud Krabi kooliga. Teise koha saavutas Kääpa põhikool. Esikoha võitnud meeskonda kuulusid Harry Lusbo, Henrich Tuvik, Franco Taaber, Kristjan Peterson, Josten Laanemets, Markkus Väljak, Sander Pilt

Parksepa poisid tulid 3×3 finaalturniiril neljandaks

Eesti koolide 3×3 korvpallisarja finaalvõistlusel eile Pärnus said Parksepa keskkooli poisid 6.-7. klassi vanuserühmas neljanda koha. Alagrupis võitsid Egert Suvi, Markus Post, Phil-Benjamin Paju ja Kert Murde kõik kolm mängu, alistasid seejärel veerandfinaalis Torma põhikooli 15:11, kuid kaotasid poolfinaalis Laagri koolile 12:14 ja pronksimängus Vanalinna Hariduskolleegiumile 8:10. Turniiri võitis Rakvere gümnaasium. 4.-5. klassi vanuserühmas jagasid

40+ liigas Antsla esindusmeeskond võitis, duubel kaotas

Lõuna-Eesti 40+ korvpalliliigas võitis Antsla esindusmeeskond eile kodus Nipernaadi 76:39 (33:17). Nii Ville Värton, Jaanus Kala kui ka Anti Ossis said kirja 21 silma, esimene tabas viis ja teine kolm kolmepunktiviset. Antsla II kaotas Valgamaa RIBI-le 58:93 (33:40). Võõrustajate parim oli viis kaugviset tabanud Timo Tammik 18 punktiga. Antsla esindusmeeskonnal on kümnest mängus kuus võitu,