Parksepa keskkooli poisid võitsid 6.-9. klasside meistritiitli

Võrumaa 6.-9. klassi poiste korvpallimeistriks tuli Parksepa keskkool, kes täna toimunud turniiri finaalis alistas Kuldre kooli 41:23. Kolmanda koha sai Antsla gümnaasium. Esikoha võitnud meeskonda kuulusid Magnus Runtal, Markus Juul, Gregor Reinberg, Rainer Tamm, Tarvi Läll, Markus Post, Kert Murde, Phil-Benjamin Paju ja Egert Suvi. Võistlusel osales kaheksa meeskonda ning mängud peeti Parksepas ja Puigal.

Võru-Põlva ühisliiga võitja on Parksepa SK/Võru

Parksepa SK/Võru korvpallimeeskond kindlustas eilse 85:76 (39:38) võiduga võõrsil Valgjärve VP üle endale Võru-Põlva ühisliigas esikoha. Kohtumise esimene poolaeg möödus punkt-punkti-mängus. Enne viimast veerandaega pääses Parksepa SK/Võru kolme silmaga juhtima ja viimase kümne minutiga kindlustas võitu. Üleplatsimehena tõi Tanel Zupsman võitjatele 32 punkti, Martin Kulberg lisas Parksepa kontole 20 ning Juss Jürisaar ja Mirko Märdimäe