Henri Treialit ootab Tšehhis pronksiseeria

Henri Treiali koduklubi ČEZ Karlovarsko kaotas Tšehhi võrkpalli meistriliiga poolfinaalseerias mängudega 2:4 České Budějovice meeskonnale ning peab leppima pronksimängudega. Treial oli poolfinaalseerias viimaseks jäänud matšis oma meeskonna efektiivseim ründaja, lüües punktiks 11 tõstest kümme ehk 91 protsenti. Lisaks sai ta kirja ühe eduka sulustamise. Pronksiduell Libereci meeskonnaga algab eeloleval laupäeval.

Laura Kaur mängib U16 EMi valikturniiril Eesti koondises

Võru spordikooli kasvandik Laura Kaur mängib 14.–16. aprillini Eesti U16 tüdrukute võrkpallikoondises EMi valikturniiril Taanis. Eesti vastasteks on Belgia, Taani ja Island. Juulis Bulgaarias toimuvale finaalturniirile pääseb grupi võitja ning nelja valikgrupi peale kaks paremat teise koha omanikku. Eesti U16 tüdrukute koondis läinud aasta novembris Venemaal EEVZA meistrivõistlustel, Laura Kaur on nr 14. Foto: Volle.ee

HRK noppis Team Rattapood Cupi avaetapilt mitu esikohta

Haanja rattaklubi (HRK) alustas võistlushooaega maastikurattasarja Team Rattapood Cup avaetapiga Narvas. Kuigi Võrumaa ratuurid tulid alles nädala eest lõunalaagrist ja erilist teravust neil veel pole, oli poodumile asja päris mitmel sõitjal. Tarmo Mõttuse sõnul olid korraldajad EJLi 2. kategooria võistluseks Narva linnuse kõrvale teinud parajalt tehnilise raja. „Enamik rajast oli puhas jõuga vajutamine, aga laskumised

Võru Heliose U16 poisid alustasid kaotusega

Võru FC Heliose U16 jalgpallimeeskond alustas oma vanuseklassi Eesti noorte meistrivõistluste II liiga mänge eile 1:5 kaotusega võõrsil Tallinna Levadiale. Helios läks Henry Kääriku väravast küll juhtima, aga poolajaks Levadia viigistas ja teisel poolajal lõi veel neli väravat.