Võrumaa meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

Võrumaa võrkpallimeistrivõistlustel peeti täna alagrupimängud ning võitlust meistritiitli eest jätkab veel neli meeskonda seitsmest. Ühes poolfinaalis lähevad homme vastamisi tiitlikaitsja Rantipol ja Võru spordikool, teises Werro ja Rantipol II. Poolfinaalid ja kõik kohamängud toimuvad homme Võru Kreutzwaldi tänava spordisaalis. Mängupäev algab kell 10, pronksimäng on kavas kell 16 ja finaal kell 17.30. Alagrupimängude tulemused. I

Jätka lugemist →

Sõmerpalu MK mehed alustasid Eesti ja Balti karikavõistlusi

Täna Harjumaal Jõelähtmel sõidetud endurosprindi Eesti ja Balti karikavõistluste avaetapil tuli Martin Leok E2-klassis Priit Biene järel teiseks, Kalev Kriis oli samas klassis viies. E1-klassis tõi Sõmerpalu motoklubile esikoha Veiko Rääts ja E3-klassis teise koha Elary Talu. Teiseks tulid ka Timo Hermlin harrastajate ja Mirko Raup juunioride klassis. Noortest oli parim Mikk Kallion.

Rahvaliiga Võrumaa meeskonnad said teada alagrupivastased

Eesti jalgpalli rahvaliigas mängib tänavu kolm Võrumaa meeskonda, kõik B-tasandil. Koos Väimela, Antsla ja Vastseliina Löögirühmaga kuuluvad VII alagruppi veel FC Elva 6. Sektor ja FC Valga Kuradid. B-tasandi finaalturniirile 1/4-finaali pääsevad kõigi seitsme alagrupi võitjad, kellele lisandub kõikide alagruppide peale parim teise koha omanik. Kokku mängib rahvaliigas tänavu A-tasandil 59 ja B tasandil-39 meeskonda.

Võru poisid tulid Rakveres teiseks

Noorte võrkpallisarja Rakvere Karikas viimasel etapil saavutas Võru spordikooli meeskond eile C-vanuseklassis Selver Tallinna järel teise koha. D-klassis said Võru võistkonnad 11. ja 14. koha.