Viiegeimise finaali enda kasuks pööranud Rantipol jäi troonile

Rantipoli võrkpallimeeskond krooniti juba neljandat aastat järjest ja üldse viiendat korda Võrumaa meistriks. Tänases põnevas esikohamängus alistas Rantipol Werro 3:2. Pronksikohtumises mängis mullune finalist Rantipol II tulemusega 3:0 üle Võru spordikooli. Poolfinaalides võitis Rantipol Võru spordikooli 3:1 ja Werro Rantipoli II meeskonda 3:2. Kohad viiendast seitsmendani jagunesid järjestuses Lasva, Trendwood ja Rõuge. Lasva alistas Trendwoodi

Aigar Leok võitis Mulgikrossi ja Balti karikasarja

Aigar Leok võitis täna Holstre-Nõmme rajal sõidetud Mulgikrossil MX2-klassis esikoha, olles kiireim kõigis võistlussõitudes. Teiseks tuli MX2-klassis kolme sõidu kokkuvõttes lätlane Kristers Drevinskis ja kolmandaks Jan Jakobson. Tegu oli ühtlasi Balti karikasarja teise, otsustava etapiga ning MX2-klassis kuulus Leokile Drevinskise ees ka sarja üldesikoht. Nädal tagasi Lätis Kegumsis MX2-klassis avaetapi võitnud Karel Kutsar täna ei

Maardus kolm punkti teeninud Helios tõusis II liigas liidriks

Võru FC Helios alistas Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liigas täna võõrsil Maardu Linnameeskonna duubli 1:0 ja tõusis vähemalt homseni ida-põhjapiirkonna liidriks. Võiduvärava lõi lisaminutitel penaltist Andre Ojala. Mäng seni punktideta vastasega kujunes ootamatult raskeks. „Kui tabelit vaatasime, siis tundus, et peaks tulema mäng, mis on meie kontrolli all. Lootsime kindlasti saada kolm punkti. Tegelikkuses juhtus aga

SK Urvaste tuli esmakordselt Võrumaa meistriks

Võrumaa meeste korvpallikulla võitis esmakordselt SK Urvaste, alistades finaalis 76:64 (44:30) tiitlikaitsja Parksepa SK/Võru. Kui täna Võru spordikeskuses peetud esikohamängu avaveerandi võitis viie punktiga Parksepa meeskond, siis teist kümmet minutit valitsesid Urvaste korvpallurid, asudes poolajaks 14 punktiga juhtima. Kolmanda veerandajaga kasvatas Urvaste vahet veel nelja silma võrra ning hoidis edu lõpuni. Turniiri parimaks mängijaks tunnistatud

III liigas mõlemad Võrumaa meeskonnad kaotasid

Eesti jalgpallimeistrivõistluste III liiga lõunapiirkonnas pidid mõlemad Võrumaa meeskonnad tänastes mängudes vastu võtma kaotuse – FC Vastseliina kaotas SK Tääksile 1:3 ja Navi Vutiselts Jõgeva Wolvesile 0:5. Vastseliina jalgpallurid jäi Viljandis Tääksi vastu 20. minutiks 0:2 kaotusseisu ja kaotasid selle tulemusega ka poolaja. 60. minutil õnnestus täna oma 150. liigamängu pidanud Jürgen Kuljusel küll vähet