Tanel Leok oli Itaalia GP-l 17., Karel Kutsar avas punktiarve

Motokrossi MM-etapil Itaalias Pietramuratas sai MXGP-klassis võistlev Tanel Leok kahe sõidu kokkuvõttes 17. koha. MX2-klassis avas Karel Kutsar oma selle hooaja punktiarve. Esimeses sõidus sai Leok (Husqvarna) üsna hea stardi ja ta oli avaringil teise kümne alguses. Esimese 15 piiril sõitiski ta terve sõidu ja finišis oli 16. Sõidu võitis itaallane Antonio Cairoli (KTM) šveitslase

Rõuge Kevad Cup langes Eesti Sultani saagiks

Jalgpalliturniiri Rõuge Kevad Cup võitis meeskond nimega Eesti Sultan, kes täna Rõuges toimunud turniiri esikohamängus alistas pärast 2:2 lõppenud normaalaega Rõuge Saunamaa penaltitega 6:5. Rõuge meeskonnale oli see sel turniiril juba teine penaltiseeria, sest karistuslööke löödi ka 1:1 lõppenud poolfinaali järel Rauameistriga ja siis jäädi peale 3:2. Teises poolfinaalis alistas Eesti Sultan FC Kääpa 3:0.

Lauri Sild sai Peko Kevadel kolmanda koha

Obinitsas eile ja täna toimunud orienteerumisvõistlusel Peko Kevad saavutas Lauri Sild meeste eliitklassis kahe päeva kokkuvõttes Sander Vaheri ja Dmitri Poljakovi (Venemaa) järel kolmanda koha. Markus Puusepp tuli kuuendaks, nagu ka Kerstin Uiboupin naiste eliitklassis, kus esikoha võitis Anastassia Rudnaja (Venemaa). Teistes võistlusklassides saavutasid OK Võru sportlastest teise koha Heiti Hallikma (M35) ja Epp Voitka

Aigar ja Martin Leok saavutasid kaksikvõidu

Vennad Aigar ja Martin Leok saavutasid täna Pärnumaal Potsepa karjääris toimunud Eesti kestvuskrossi meistrivõistluste etapil soolotsiklite klassis kaksikvõidu. Esimene sai ühtlasi esikoha E2-klassis ja teine enduroklassis. Aigar Leok pälvis ka tiitli Sandman 2017 ehk krooniti kestvuskrossi liivaradade kiireimaks meheks. Soolosid läks kahetunnisele võidusõidule ligi 130. Kohe esimeses stardikurvis tekkis ummik, kuhu takerdus ka Eesti meistrivõistluste